Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: Ile za ślub?

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubuś24 Zobacz posta
    Dziś robiąc zdjęcie jak się śnieg rozpuszcza zapytał mnie sąsiad (...)
    Dobre

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubuś24 Zobacz posta
    Dziś robiąc zdjęcie jak się śnieg rozpuszcza zapytał mnie sąsiad czy nie zrobię zdjęć na weselu u córki...
    to pochwal się tymi zdjęciami z roztopów, skoro sąsiada tak zachwyciłeś..

    no i pytając o cenę za repo ze ślubu napisz czym dysponujesz..
    2x D500 N10,5/2.8fisheye, S18-35/1.8art, S50-100/1.8art, 2xN622mkII, YN460II, RF602, fastpack250 & camrock..

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubuś24 Zobacz posta
    Dziś robiąc zdjęcie jak się śnieg rozpuszcza zapytał mnie sąsiad czy nie zrobię zdjęć na weselu u córki. Odpowiedziałem ze nie. A on zaczął mnie namawiać nawet powiedziałem ze mogę oddać max 150 zdjęć z całego ślubu z plenerem zeby się odczepił. A on dalej - powiedziałem ze się zastanowię i mam do was prośbę ile (krzyknąć) wziąć za ślub kościelny z plenerem w inny dzień lub weselem
    A ile za cały dzień z plenerem w inny dzień. Nie mam rozeznania w tym temacie.
    od 399,99zł do 10 000 euro.
    Wybór należy do Ciebie.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esk2 Zobacz posta
    no i pytając o cenę za repo ze ślubu napisz czym dysponujesz..
    Osobiście mam d70s z 35/1.8 natomiast mam możliwość pożyczenia d300 z lampą. Za miesiąc kupuję tamrona 17 - 50

  5. #15

    Domyślnie

    czyli można w ciemno załozyć ze nie masz bladego pojęcia o pracy z lampą która będzie niezbędna na pewno na sali jeśli nawet nie w kościele - jeśli slub zimą. Konkluzja jest taka - nie zrób krzywdy człowiekowi. Fotografuj dalej roztopiony śnieg. Naprawdę.

  6. #16

    Domyślnie

    Choooopy, ale sąsiad chce zdjęcia, a nie fotografie i skoro chce zdjęcia od autora postu, więc czemu ma ich nie mieć ? Zapytaj ile sklonny jest Ci zapłacić będziesz wiedział po pierwsze primo czy Ci warto, po drugie primo ile warte są zdjęcia ze ślubu jego córki.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #17

    Domyślnie

    Z lampą już fotografowałem wiem co to jest kompensacja na minus przy błysku wypełniającym. Czy z tymi kwotami przesadziłem?

  8. #18

    Domyślnie

    tyle ze z reguły jak ludzie widzą że ktoś fotografuje lustrzanką to od razu spodziewają się ze to wypluwa jakieś mega cudne foty. I takich oczekują pewnie po takim ślubie (no bo z lustrzanki). A jakież później rozczarowanie że ho ho.
    Także lepiej oszczędzić sąsiada - autor przez te kilkaset (jeśli bóg da) PLN nie zbiednieje, a jak spartoli to mu sąsiad będzie głowę suszył pewnie przez dwa lata za te przysłowiowe 149,95zł.
    --------
    no jak już wiesz co to kompensacja na minus przy BL - to BRAVO. Darmowa porada - TAKA WIEDZA NIE WYSTARCZY !!!

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubuś24 Zobacz posta
    Z lampą już fotografowałem wiem co to jest kompensacja na minus przy błysku wypełniającym. Czy z tymi kwotami przesadziłem?
    Jeśli tyle Ci zapłacą to nie przesadziłeś. Co innego gdybyś sam szukał klienta, to myślę, że te kwoty byłyby wtedy dużo za duże.
    pozdrawiam
    Tomek

  10. #20

    Domyślnie

    Irytuje mnie pompowania balona że fotografowanie ślubów to sztuka za którą trzeba wyskoczyć z 3tys.PLN na bidę ale w tym wypadku popieram wypowiedź kolegi stock: odpuść temat... Za to z tym robieniem krzywdy człowiekowi to gruba przesada...że niby co? Jak zdjęcia będą beznadziejne albo nie będzie wcale to gość próbujący namówić pierwszego człowieka z aparatem jakiego spotkał do fotografowania ślubu będzie miał zadrę na psychice czy co? Jestem już trochę lat po ślubie i zdjęcia z tego dnia wcale nie mają dla mnie wielkiej wartości...co innego zdjęcia dzieci i żony które robię sam... po pierwsze - moje lepsze .... a tak poważnie to rzadko się do nich wraca - dobrze że są - potomni kiedyś zobaczą rodziców, dziadków ale w dzisiejszych czasach liczą się iphony i "jutuby"
    Trzeba się pogodzić z tym że coraz mniej ludzi chce płacić za coś co wg nich może robić każdy.... Oczywiście nie jest to prawda bo kolega zakładający wątek zaczął od pieniędzy a nie potrafi chyba za wiele w temacie fotografowania...Ooo w tzw. międzyczasie pojawił się wpis o umiejętności pracy z flashem... To do dzieła! Wg mnie jak Ci tyle zapłaci ile napisałeś to z gościa straszny frajer...
    Ostatnio edytowane przez siwyozzman ; 26-02-2013 o 22:44

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •