Close

Strona 1 z 78 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 777
  1. #1

    Domyślnie Oprogramowanie serwisowe Nikona?

    Witam po bardzo długiej przerwie w czynnym udziale na forum (od dawna byłem tylko biernym czytelnikiem, szczególnie wątków dot. D7000).

    Wpadłem przed chwilą na świeży temat na forum Nikon Hacker z linkiem do bardzo dziwnego oprogramowania, które wygląda na jakieś narzędzia do serwisowania body Nikona... Podaję link: http://nikonhacker.com/viewtopic.php...&t=694&start=0

    Na razie próbuję to uruchomić na maszynie wirtualnej żeby sobie nie narobić bałaganu w systemie produkcyjnym.
    Więcej informacji w sieci, w "ludzkim języku" niestety nie znalazłem więc do końca nie wiem co to takiego.

    Może ktoś już to gdzieś widział? Sprytnie przygotowane oszustwo czy jednak doszło do wycieku softu serwisowego?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pepe2k Zobacz posta
    Witam po bardzo długiej przerwie w czynnym udziale na forum (od dawna byłem tylko biernym czytelnikiem, szczególnie wątków dot. D7000).

    Wpadłem przed chwilą na świeży temat na forum Nikon Hacker z linkiem do bardzo dziwnego oprogramowania, które wygląda na jakieś narzędzia do serwisowania body Nikona... Podaję link: http://nikonhacker.com/viewtopic.php...&t=694&start=0

    Na razie próbuję to uruchomić na maszynie wirtualnej żeby sobie nie narobić bałaganu w systemie produkcyjnym.
    Więcej informacji w sieci, w "ludzkim języku" niestety nie znalazłem więc do końca nie wiem co to takiego.

    Może ktoś już to gdzieś widział? Sprytnie przygotowane oszustwo czy jednak doszło do wycieku softu serwisowego?
    Cześć Pepe2k ... no tu się Ciebie nie spodziewałem
    ONA: Z6 + T24-70/2.8 VC * Nikkor Z24-70/4s + SB-800
    ON: Z6 + Nikkor Z24-70/4s * T70-200/2.8VC + SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    AVG znalazł:

    "";"D:\tools\nikon\D7000\D7000\D7000.exe";"Znalezi ony wirus Fat-Obfuscated";"Przeniesiony do Przechowalni wirusów"
    "";"D:\tools\nikon\D5100\D5100\D5100.exe";"Znalezi ony wirus Fat-Obfuscated";"Przeniesiony do Przechowalni wirusów"
    "";"D:\tools\nikon\D3\D3\D3.exe";"Znaleziony wirus Fat-Obfuscated";"Przeniesiony do Przechowalni wirusów"
    "";"D:\tools\nikon\D3X\D3X\D3X.exe";"Znalezion y wirus Fat-Obfuscated";"Przeniesiony do Przechowalni wirusów"
    "";"D:\tools\nikon\D3S\D3S\D3S.exe";"Znalezion y wirus Fat-Obfuscated";"Przeniesiony do Przechowalni wirusów"
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    AVG znalazł:
    Kaspersky i NOD32 nie krzyczą.

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe. Mam nadzieje że to będzie działać.

  6. #6

    Domyślnie

    To jest soft nikona ale prosi o numer licencji.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  7. #7

    Domyślnie

    Jest w załączniku.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    To jest soft nikona ale prosi o numer licencji.
    Tak daleko idącego wniosku bym na razie nie wyciągał.
    To najwyżej wygląda albo ma wyglądać jak soft Nikona

    Klucz jest w głównym katalogu, ale nie pasuje do wszystkich.

  9. #9

    Domyślnie

    Wpisałem klucz przy D60 i wszystkie inne softy odpalają się bez problemu.

    PS To raczej jest oprogramowanie Nikona!!!! Sprawdzam właśnie z D7000 podłączonym przez USB - prosty test włączenie LCD - Działa! ..... niech ktoś to potwierdzi....
    Ostatnio edytowane przez puciek ; 21-02-2013 o 18:29
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  10. #10

    Domyślnie

    A teraz czy ktoś pokusi się o sprawdzenie z podpiętym aparatem?

    Ciekawe czy faktycznie zmiany dokonywane tym programem coś dają, poza efektem placebo.

Strona 1 z 78 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •