Close

Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 777
  1. #11

    Domyślnie

    Sprawdzam z podpiętym aparatem. Program załącza podświetlanie LCD, wyświetlanie na nim informacji, załącza wspomaganie AF. Cały czas sprawdzam. Sprawdza nawet kalibrację AF. Sorry, ale to lepsza wiadomość od info o nowym D7100
    Ostatnio edytowane przez puciek ; 21-02-2013 o 18:41
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  2. #12

    Domyślnie

    Heurystyka zawsze krzyczy, normalne av już nie. Soft od Nikona, ale aparatu niestety Wam nie sprawdzę, bo nie mam nic tego producenta.

    Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
    "Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."

  3. #13

    Domyślnie

    Melduję, że z D80 i D7000 działa.

    W Win7 (i pewnie innych nowszych niż XP) trzeba próbować w trybie zgodności jeżeli soft nie widzi body.

  4. #14

    Domyślnie

    Nawet można ustawić ilość odpaleń migawki hehehe !!!! To sporo namiesza na rynku aparatów Nikona.

    ps. I Zeruje migawkę! To soft Nikona.....
    Ostatnio edytowane przez puciek ; 21-02-2013 o 18:49
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    Nawet można ustawić ilość odpaleń migawki hehehe !!!! To sporo namiesza na rynku aparatów Nikona.

    ps. I Zeruje migawkę! To soft Nikona.....
    Dostępność takiej możliwości to nic dobrego, teraz kupno aparatu używanego to spore ryzyko :/

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    Sprawdzam z podpiętym aparatem. Program załącza podświetlanie LCD, wyświetlanie na nim informacji, załącza wspomaganie AF. Cały czas sprawdzam. Sprawdza nawet kalibrację AF. Sorry, ale to lepsza wiadomość od info o nowym D7100
    Z pewnych względów na pewno. Możliwość awaryjnej regulacji AF... Nie marzyło mi się to

    Cytat Zamieszczone przez pepe2k Zobacz posta
    Melduję, że z D80 i D7000 działa.

    W Win7 (i pewnie innych nowszych niż XP) trzeba próbować w trybie zgodności jeżeli soft nie widzi body.

    Nic więcej mi nie potrzeba jak chodzi w pełni z D7000

  6. #16

    Domyślnie

    Wiem, że nic dobrego ale soft wyciekł i nic już tego nie zmieni. Podałem tylko możliwości jakie daje.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  7. #17

    Domyślnie

    W ten sposób właśnie się wyleczyłem z kupowania w przyszłości body z rynku wtórnego...
    Ostatnio edytowane przez galaza ; 21-02-2013 o 19:19
    Wypijmy za blendy...

  8. #18

    Domyślnie

    Ale Nikon mógł zawsze robić testy, naklepać xxx klatek potem wyczyścić licznik i sprzedać aparat jak nówkę! Dlatego (śmiem twierdzić) stare puszki klasy D70/D50/D80 miały lepszy AF - wyregulowany niż D7000 Wtedy Nikon testował aparaty przed sprzedażą i dbał o własne imię. Teraz tego nie robi! Ale po wycieku może zacznie...
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  9. #19

    Domyślnie

    Skoro aparat dla tego softu musi być przełączony w trym MTP/PTP, to znaczy, że Nikon uprościł sobie sprawę i zaszył w firmware funkcje diagnostyczne/serwisowe w ramach protokołu MTP/PTP. A ja głupi zawsze myślałem, że gdzieś jest jakieś specjalne gniazdo diagnostyczne... idę pooglądać sobie ramki latające po USB.

    PS. Dajcie już na wstrzymanie z tym AF w D7000... wątek tego nie dotyczy.

  10. #20

    Domyślnie

    Nie pisałem o AF w D7000, a o kontroli jakości wszystkich body Nikona. Ta kontrola i dostrojenie było lepsze wcześniej przy d70 itp, a teraz jest brak kontroli.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •