Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Czy to glamour?

  1. #1

    Domyślnie Czy to glamour?

    Wiem że kadr portretowy - chodzi o obróbkę. Dolne światło nie za mocne?


  2. #2

    Domyślnie

    bardzo fajna praca Fajnie obrobiona i wydaje mi się że dolne światło jest w sam raz

  3. #3

    Domyślnie

    No tera moge zecz, ze daje rade. Bardzo ladnie... Tylko to bardziej takie jakies fajszon chyba.
    Zeby cos z tego bylo trzeba ja: pokochac, wydac na nia majatek, zdradzic, odepchnac i poczekac, az sama powroci... Tak wiec jestem soba, bo wszyscy inni sa juz zajeci

  4. #4

    Domyślnie

    Podoba mi się! Czy glamour? Dla mnie bardzo glamour, ale ja nie mam tak wysublimowanego spojrzenia żeby co coś znaczyło

  5. #5

    Domyślnie

    Jak dla mnie zdjęcie samo się broni : ) Nie trzeba nić dodawać, że jest bardzo dobrze wykonane
    - FB -
    Canon + szkła

  6. #6

    Domyślnie

    No praca świetna. Wrzuc wiecej jeśli masz.
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  7. #7

    Domyślnie

    Fajna praca. Ładne światełko, obróbka też na plus. Chętnie zobaczę więcej.

  8. #8

    Domyślnie

    Jakbyś same rzęsy tu wrzucił już byłoby glamour. Reszta dopełnienie.

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcie.
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedziny i komentarze. Zdjęcia były zrobione kilka miesięcy temu - o tym na górze zapomniałem, mimo że zaznaczyłem je do obróbki i kilka dni temu dopiero je zrobiłem. Te na dole są stare i obrabiane kilka miesięcy temu, także mogą odbiegać nieco poziomem obróbki

    2.

    3.

    4.
    Ostatnio edytowane przez malkon ; 20-02-2013 o 23:23 Powód: literówka

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •