Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53
  1. #1

    Domyślnie tani wizjer kątowy do D70

    To ja też się pochwalę - od tygodnia jestem baaaardzo szczęśliwym posiadaczem wizjera kątowego. O zaletach prawił nie będę, bo sami wieci.

    Kupiłem otóż na Allegro za 120 PLN,- kątówkę od Praktici... Sanki pasują idealnie, obraz jest bardzo dobry, korekcja AFAIR +/- 3 dioptrie wbudowana. Jest może większa i nie tak ładna jak oryginalny nikonowski, ale ta cena !!!

    Szczerze polecam (już widzę, jak z Allegro giną wszystkie kątówki) - będę aukcje obserwował i trzymał kciuki.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    nie zawęża ci pola widzenia
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  3. #3
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    widzialem i testowalem .. a aktualnie szukam na allegro dla siebie .. nie zaweza pola widzenia i jest bardzo ok

  4. #4

    Domyślnie

    Czy możecie machnąć i zamieścić jakąś fotkę tej starej, dobrej, niemieckiej roboty?
    W Stodole takie bywają?
    Dzięki
    Piotr
    fotoklamoty i ... koty

  5. #5

    Domyślnie

    1. Pola widzenia ani trochę nie zawęża - gdzieżby śmiał, przeca on od pełnoklatkowych korpusów jest

    2. Czy w jakiejś stodole to nie wiem; jestem z miasta

    3. Zdjątko w sieci znalazłem:


    a nawet obstrukcję insługi po naszemu (gdyby ktoś nie wiedział gdzie to sobie wetknąć :P ) - tutaj na rysunku wygląda dużo gorzej niż w rzeczywistości:

    http://www.praktica-users.com/accs/e...manual_pl.html

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki,
    no - najładniejszy nie jest, ale ta cena ....
    A jak to zamontować do D70?
    Da się?
    Tak bezpośrednio czy adapter potrzebny?
    Pozdrawiam
    Piotr

    Kurde tata, takie cuś mi potrzebne do robienia z ziemi.
    fotoklamoty i ... koty

  7. #7

    Domyślnie

    Piotrze,

    jak by się nie dało, to byśmy nie polecali... Bezpośrednio. Zero przejściówek. Ustrojstwo ma w sankach te sprężynujące łapki i trzyma się całkiem pewnie; sanki pasują idealnie, winiety nie ma, korekcja jest.

    O czymś zapomniałem ?

  8. #8

    Domyślnie

    Wojtku,
    tak zapomniałeś:

    napisać, że wysyłasz mi swój w prezencie

    Jutro mam zamiar całą Stodołę przeszukać.
    Dzięki i pozdro.
    Piotr
    fotoklamoty i ... koty

  9. #9

    Domyślnie

    Haaaaaa,

    udało mi się też
    Dzisiaj w Stodole zakupiłem. Niełatwo było znaleźć. Obszedłem wszytskie stoiska ze szmelcem.
    Zapłaciłem całe 130,- zł. Jest troszkę inny niż ten pokazany przez Ciebie Wojtku na zdjęciu, jest obrotowy.
    Trzeba bardzo uważać jak się go montuje w D70 bo ma metalowe sanki z bardzo mocną sprężyną dociskającą metalowy dekielek. Stara solidna niemiecka robota. Aż strach pomyśleć co będzie jak mi się te słabiutkie plasticzki przy wizjerze w D70 wyłamią (BTW co będzie, cała obudowa do wymiany ?).

    Super działa. Nareszcie nie trzeba będzie się plackiem na ziemi wykładać, co najwyżej na klęczki.

    Dzięki za podpowiedź.
    Pozdrawiam
    Piotr
    fotoklamoty i ... koty

  10. #10

    Domyślnie

    Zaczynam Wam zazdroscic tego komina

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •