Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Kropeczki.

  1. #11
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andy_O Zobacz posta
    Czyżbyś planował wypad do Łorsoł?
    Za wszystkie Twoje komentarze winien Ci jestem znacznie więcej niż piwo
    Będę w Łorsoł w lipcu. Na tydzień tylko, ale na mistrza zawsze będzie czas..
    Czy masz jakieś publiczne fotostudio gdzie robisz zdjęcia zwykłemu plebsowi z ulicy?
    Ot tak żeby zapukać w godzinach otwarcia i się umówić na portret?

    PS. Nie wiem jeszcze czy moja córka by mnie nie zabiła że ja w jej imieniu tutaj negocjuję. Dobrze że ona polskich forów nie czyta...

  2. #12

    Domyślnie

    OOO - zapraszam obu Panów do Puław Cóż to jest za odległość w porównaniu z innym kontynentem
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #13
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    OOO - zapraszam obu Panów do Puław Cóż to jest za odległość w porównaniu z innym kontynentem
    Zaproszenie przyjęte
    Problem jest tylko taki że jest to 50-lecie moich teściów w Pruszkowie gdzie przez trzy dni rzadko kto będzie przytomny, a zaraz potem 49-lecie moich rodziców w Rembertowie gdzie mój ojciec zgodził się wziąść ślub kościelny, co będzie oznaczało że wejdzie on do kościoła po raz pierwszy w życiu w celach innych niż turystycznych. Co będzie też okazją do imprezy. Tak więc czas będzie dość napięty.
    Przepraszam Andiego za off-topic, ale ja nie zacząłem...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Czy masz jakieś publiczne fotostudio gdzie robisz zdjęcia zwykłemu plebsowi z ulicy?
    Ot tak żeby zapukać w godzinach otwarcia i się umówić na portret?
    Nie, nie. Chodzi mi cos takiego po głowie, ale raczej nie na zasadzie "zakładu fotograficznego". Przygotowanie do sesji i potem obróbka zajmuje mi strasznie dużo czasu, więc chyba dyżurowanie "w godzinach przyjęć" nie byłoby dobrym pomysłem. Umówić się można mailowo
    Daj znać, kiedy będziesz znał dokładny termin odwiedzin.

    Do Ala: Al, weź to pod uwagę, że prawdopodobnie za miesiąc-dwa będziesz szukał pretekstów, żeby mnie ze swojego studia wyrzucić Kiedy wchodzę do studia, to zaraz rozkładam się z kanapkami, kawą i zaczynam tam "mieszkać"

  5. #15

    Domyślnie

    Andrzejku - pozwolisz mi postawić tam kamerkę IP a jest Twoje na całe tygodnie - bylebym mógł podglądać jak pracuje mistrz Oczywiście jak rozmawialiśmy - nie ma problemu. Oficjalnie otwieram mam nadzieję w poniedziałek. Sorry za ten OT - reszta w razie czego na PM.
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  6. #16

    Domyślnie

    Chcialem napisac, ze fajne zdjecie ale widze, ze dsykusja idzie w inna strone wiec nic nie napisze
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hicks Zobacz posta
    Chcialem napisac, ze fajne zdjecie ale widze, ze dsykusja idzie w inna strone wiec nic nie napisze
    Nie ściemniaj - pisz !
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  8. #18

    Domyślnie

    Ładne to kropeczki

  9. #19

    Domyślnie

    świetne, sugestia o ciąży nawet robi swoje, przy czym dla mnie to uatrakcyjnia zdjęcie, bo wg mnie to najlepszy czas w życiu kobiety (myślę oczywiście o moim odbiorze)... niesamowicie przestrzennie (cudownie oświetlone tło), robi się taki teatralny kosmos z magiczną dziewczyną (w ciąży?) o ślicznych blikach w oczach, na bliskim pierwszym planie... i powiązanie ze sobą kropeczek...

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    świetne te kropki w tle.
    co tu pisać - dobre jest.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •