Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jeremi1234 Zobacz posta
    Mekano lustrzanka odpada tylko ze względów gabarytowych.
    tylko pamietaj jedno (byc moze to tylko moj przypadek)
    Nikona uzywam od 2008 r. wiec 5 lat, NIGDY mnie nie zawiodl i cale szczescie, ze go nie sprzedalam, choc byl taki moment pare miesiecy wczesniej, ze chcialam to zrobic, bo mi sie kurzyl w szafie, ze wzgledu na nowa zabawke, ktora szybko okazala sie powodem do frustracji..
    ...
    wiec Sony Nex 5N, to loteria.. a wlasciwie chodzi mi o obiektywy, jak bedziesz mial szczescie, to moze ci sluzyc dlugo, a jak nie, to moze ci pasc tak szybko, jak go kupiles.



    Cytat Zamieszczone przez kazziz Zobacz posta
    Może jeszcze GF5 Panasonica być w porządku, szczególnie, że z 14-42 vario jest naprawdę niewielki.
    albo GF3, polecam swietny aparacik, tanszy od gf5, gdyz 5 to nastepca 3.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  2. #12

    Domyślnie

    EPM-2 wydaje się być "kuszący". Za EPL-3 przemawia wg mnie cena, która wynosi +/- 1400pln za body z 14-42. Aparat wbrew wielu opiniom nie jest taki skomplikowany, używałem go pożyczonego w zastępstwie za D90 na jednych wakacjach i po niecałym roku kupiłem również olympusa, bo przy jego wielkości (epl-3/epl-5 vs D90) i jakości zdjęć jest to opłacalny biznes. No i w porównaniu do neksa, ma pokrętło trybów na korpusie.

    Pozdrawiam
    D90|D700|35|85|18-105|70-300|SB-700| |EM-5|12-50|45| |Manfrotto|MBPr 13"|

  3. #13

    Domyślnie

    ja też wybrałabym Panasonic LX7. Lepsza jakość, lepsza klasa, po co szukac czegos... mniej przydatnego? heh no nie wiem, ja bym sie zastanowił jeszcze

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •