Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Emocje!

  1. #1

    Domyślnie Emocje!

    Cześć,

    Jako, że po zamieszczeniu jednego ze zdjęć w wątku "Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa" (http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...40#post3049440) kolega robin102 m.in. napisał
    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Poza bardzo poprawną i miłą w sumie dla oka obróbką nic w tym zdjęciu nie ma, dosłownie nic.
    chciałbym wyzwać go na pojedynek, którego tematem będą emocje

    Jako, że jeszcze nigdy nikogo nie wyzywałem (ogólnie to ja grzeczny jestem) proszę o pomoc w temacie j.w.

    ...

    PS. Mam Robinowi posłać rękawicę czy co?
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  2. #2

    Domyślnie

    eee... tam. Rękawice. Poślij do niego dwóch kumów z czarną polewką i nagimi mieczami ))))

    A na serio,. Może najlepiej napisz PW?


    Kibicuję tematowi

  3. #3

    Domyślnie

    We wczorajszy dzień nie wypadało, ale dziś uzbrojony w łuk odkurzony z grzeczności się stawiam. Prawdę mówiąc wolę jednak z lasu w plecy strzelić

    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #4

    Domyślnie

    W plecy? No to niech będą... "plecy"

    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  5. #5

    Domyślnie

    No, no, z ciekawością śledzę tutaj temat, choć wydaje mi się, że choć Robin jest precyzyjniej skadrowany, to jednak Popi wiedzie prym za ukazanie tematu, bo jednak emocji u Robina za dużo nie widać. Dla mnie - Popi.

  6. #6

    Domyślnie

    W "plecach" są super emocje, w tym pierwszym zdjeciu nie.
    A jesli juz wyzywasz kogos na pojedynek, to wyslij do niego poslanca z Canonem

  7. #7

    Domyślnie

    Zdecydowanie pojedynek przegrałeś (ROBIN), w Twoim zdjęciu ZERO emocji, a u konkurenta już jest.
    Nikon i tak już zostanie...
    Krzysztof

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    W plecy? No to niech będą... "plecy"
    To niech będą plecy, tzn zzzza pleców

    Ale to chyba nie koniec strzelania w plecy ?
    Cytat Zamieszczone przez Iwek_22 Zobacz posta
    Zdecydowanie pojedynek przegrałeś (ROBIN), w Twoim zdjęciu ZERO emocji, a u konkurenta już jest.
    Moim zdaniem to u "przeciwnika" poza plecami to ludzi nie ma. tzn ich lic nie ma dla mnie emocji nie ma, żeby nie wiem co tam do ucha sobie mówili. To było by dobre zdjęcie gdyby choć trochę kontakt z człowiekiem na nim był, choć jedno oko, nawet zamknięte. No i ta krzywizna jakby zbędna, a i perspektywa poszła trochę w las bo ręka ramie wyszła jak ... no jakby za ogromna. Cóż począć ja wolę ładne zdjęcia . Podoba się konwersja do B&W, choć coś ja przetraciło przy działaniu na pliku bo jakieś kręgi się porobiły.
    O to mi chodziło, bo może mało konkretnie się wyraziłem.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 16-02-2013 o 22:43
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #9

    Domyślnie

    Robin, trochę się po chamsku zachowujesz. Skoro zostało przez niezawisłe Jury rozstrzygnięte, że przegrałeś - YOU LOSE. This is interntet.

    Nie ma nic poza plecami? Popi zasłoniwszy twarze obu postaci udwydatnił na wzrok odbiorcy tym samym ich charakterystyczną pozę - obraz wygląda, jakby się ruszał, jakby dwaj faceci się na nim ruszali, i dalej sobą tarmosili.

    Nawet na zdjęciach, które dodałeś. Super, PM łezkę uroniła. Ale nic się więcej na tym kadrze nie dzieje! Nawet jeżeli emocje są, to są nieme, wstawione w kontekst pozbawione jakichkolwiek wartości ekspresyjnych.

    A babcia - no super, przytulają się. Kadr gubi się, bo jest nieuporządkowany, do tego widoczny grymas babuli zdradza już wszystko, co o zdjęciu chcemy wiedzieć - a na pewno nie jest to ekspresja.

    Na zdjęciu popiego, przedstawiając nam mniej, pokazuje nam więcej. Nie wiemy - czy to ślub, czy może pogrzeb. Mężczyźni cieszą się, czy może płaczą? Biało czarna kolorystyka wskazuje na pogrzeb. Ale zaraz, z tyłu za facetami widać uśmiech (niemalże szyderczy) mężczyzny. Więc może wesele?

    Przegrałeś. Pogódź się z tym.

  10. #10

    Domyślnie

    _Ocean_

    "Robin, trochę się po chamsku zachowujesz" ???
    http://www.sjp.pl/Chama ja uważam, ze Ty jesteś nieelegancki

    "Skoro zostało przez niezawisłe Jury rozstrzygnięte, że przegrałeś - YOU LOSE. This is interntet
    "
    Dwie osoby, którym bardziej odpowiadają zdjęcia popi1612 to owo samozwańcze jury? Żartujesz
    To ja w imię geriatrycznej solidarności, i jako wyraz sprzeciwu wobec wszechobecnej weddingowej hochsztaplerki, i z wrodzonej przekory, i z szacunku dla solidnego rzemiosła, i dla tego, że po prostu zdjęcia robin102 wolałbym mieć w albumie oddaję swój głos na niego w tym pojedynku.
    I już jego "przegrana" nie jest taka oczywista. Pogódź się z tym.
    Cudzysłów ponieważ ocenianie zdjęć kategoriami tego typu jest bez sensu
    Tak to nie jest o zdjęciach, ale o sposobie traktowania rozmówcy.
    Jak sądzę raczej bez odbioru
    myślę co piszę

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •