Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57
  1. #11

    Domyślnie

    Zobacz, czy przypadkiem nie masz aku z wadliwej serii. Szczegóły https://nikoneurope-pl.custhelp.com/...ail/a_id/52341

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zyzio666 Zobacz posta
    Zobacz, czy przypadkiem nie masz aku z wadliwej serii. Szczegóły https://nikoneurope-pl.custhelp.com/...ail/a_id/52341
    W drugim poście już o tym pisałem.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  3. #13

    Domyślnie

    Niestety nie jest z wadliwej serii, będę musiał się bujać z rękojmią w Euro-AGD

  4. #14

    Domyślnie

    Euro-agd?

    Chłopie, samemu nie dasz rady. Znani w federacjach konsumentów za to, że to najbardziej zajadłe bestie. Zadzwoń do federacji, poproś, żeby zrobili to za Ciebie (za darmo!)

    http://www.federacja-konsumentow.org...ics.php?top=19

    Znajdź swoje miasto (okolicę), dzwoń. Na pewno wycisną wszystko co się da.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek6311 Zobacz posta
    Nikon tnie koszty i tanie ogniwa tam dają ,
    ciekawe ile mój z D7000 pociągnie ale tym będę się martwić za pół roku .
    Te baterie, podobnie jak dla większości producentów aparatów, telefonów i laptopów produkuje Sony. I akurat Nikon raczej w tej sytuacji nie zawinił bo firmie Sony zdarzały się dość często rożne wtopy z bateriami. Było tak w przypadku akumulatorów do notebooków Della, Acera, telefonów Nokii i sprzętu wielu innych producentów korzystających z baterii produkowanych przez Sony.
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 16-02-2013 o 01:03
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  6. #16

    Domyślnie

    Borat1979 najlepsze ogniwa ma Panasonic ale cóż używam Nikona to wyboru nie ma ,
    byle akumulator się nie wylał w D7000 to będzie ok bo na zapas 2 sztuki i tak dokupię .

  7. #17
    gluseb
    Gość

    Domyślnie

    Hej, a na ile zdjęć powinna starczyć bateria w D7000 jeśli nie używam lampy i LV ? Kupiłem aparat w styczniu 2013 i od początku mi coś nie pasowało, bo mogłem robić ok. 400 zdjęć... straszne są te problemy nikona z bateriami. Miałem Coolpixa 5100 i tam to była masakra, potem D80 i super śmigał (ok.1000 zdjęć). teraz zapowiada się, że znowu na wyjazdy opakowany będę jeździł z bateriami. Polecacie jakieś konkretne ?

  8. #18

    Domyślnie

    gluseb z tego powodu dokupiłem Grip Phottix BG-D7000 i 2x Phottix Titan EN-EL15 ,
    to ile zdjęć zrobisz zależy od tego jak często korzystasz z LCD (podgląd zdjęć/mam wyłączony) i innych czynników < jak seriami robiłbyś zdjęcia to i 800 zrobisz .

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek6311 Zobacz posta
    gluseb (...) jak seriami robiłbyś zdjęcia to i 800 zrobisz .
    Na oryginalnej baterii strzelając sport seriami zrobiłem 3750 klapsów.
    2xFX, 14-24-70-200 2.8, 35 1.4, 85 1.4

  10. #20

    Domyślnie

    Bateria Nikona starcza mi na okolo 1000 zdjec w d90 mam dwie, jedna z nich ma juz 5 lat i jak nowa 0 zuzycia.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •