Close

Strona 1 z 45 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 441
  1. #1

    Domyślnie Nikon D5200 a filmowanie

    Właśnie dorwałem do testów Nikona D5200 i jestem w szoku. Na zrobionych dotychczas filmów w ogóle nie widać mory i aliasingu !!!!!
    Obraz jest dużo lepszej jakości niż ten z D800 i D600. Wieczorem sprawdzę wysokie ISO i zrobię porównanie do D800.

    Na razie tylko jedna klatka z filmu -jeszcze bez przygotowanego profilu (to takie prosto z puszki jest ), bo padł akumulator....... naładuje się i zabieram się za testowanie

    http://img692.imageshack.us/img692/5286/d5200.jpg
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 20-03-2013 o 23:07
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  2. #2

    Domyślnie

    no niezle ten filimik wygląda

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli możesz wrzuć coś z trybu 1080i bo to mnie najbardziej ciekawi.

  4. #4

    Domyślnie

    No to czekam z niecierpliwością

    Swoja drogą chciałbym żebyś pobawił się kiedyś GoPRO HERO 3 (black ed.) - korci mnie to maleństwo.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Właśnie dorwałem do testów Nikona D5200 i jestem w szoku. Na zrobionych dotychczas filmów w ogóle nie widać mory i aliasingu !!!!!
    Obraz jest dużo lepszej jakości niż ten z D800 i D600. Wieczorem sprawdzę wysokie ISO i zrobię porównanie do D800.

    Swietnie, czekam na relacje.
    i filmiki 1080p na najwyzszym fps..
    Fajny watek sie zapowiada, aha pomylilo ci sie jedno "0" :>
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  6. #6

    Domyślnie



    Właśnie jestem po pierwszych testach w studio i już wiem, że nie oddam tego aparatu do sklepu, z którego go dostałem do testów -po prostu go kupię

    Jeśli chodzi o aliasing i morę to rozwala D800 totalnie. Jeśli chodzi o wysokie ISO to D800 przy D5200 leży i kwiczy po prostu. Bardziej ostry obraz jest z D800, jednak wydaje mi się, że to tylko kwestia dopracowania parametrów profilu.
    Jedyny prawdziwy minus, to znacznie większy Rolling Shutter w D5200 (jednak mniejszy niż to było za czasów D90 i D300s).
    Niebawem dodam zdjęcia porównawcze i filmy.

    Piszcie co chcecie żebym sprawdził i porównał (niestety aktualnie tylko do D3 i D800).
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    duża różnica na plus tańszej zabawki
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  9. #9

    Domyślnie

    To faktycznie musi byc dobry, ze zamierzasz kupic, zreszta tez tak czulam ze d5200 jest godny uwagi..
    Jezeli chodzi o ostrosc obrazkow, to tez mi sie wydaje, ze to kwestia ustawien opcji w aparacie..
    a ISO pomiedzy D800 i d5200, to az niemozliwe ze taka roznica, na korzysc d5200, nowsze niestety, prawie zawsze jest lepsze.
    interesuja mnie filmiki..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  10. #10

    Domyślnie

    To, że Nikon w tak niskim modelu dał "dobry film" oznacza jedno - Nikon cały czas usilnie pracuje nad "filmem" w swoich lustrzankach... I nie ma reguły, że to tani DX... na tą chwilę to najnowsza puszka, a więc z największym doświadczeniem Nikona w filmie. Tak mi się wydaje...

Strona 1 z 45 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •