Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Trochę wiosny zimą

    Zdjęcie zrobione 2 dni temu. Niestety teraz to wszystko pod śniegiem znowu, ale byle do wiosny...

    pozdrawiam
    Tomek

  2. #2

    Domyślnie

    Nie, no ! Bomba !
    Niebo jak marzenie, choć i reszta niezła.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Może mogłoby być więcej dołu, ale niżej było sporo krzaków, które nie wyglądały interesująco.
    pozdrawiam
    Tomek

  4. #4

    Domyślnie

    Chmury bardzo ładne, ale idealnie nie jest. Piszę dlaczego, podstawa chmur jest zażółcona, kiedyś podobne zamieściłem i otrzymałem "zrypkę" za to samo. Krytyk dokonał obróbki i faktycznie różnica była, obłoki stały się białe a nie w innym kolorze. Druga sprawa to saturacja nieba... pojechałeś na całego widzę ...
    A całościowo i kadrowo bardzo przyjemnie jest.
    Nikon i podróże ...


  5. #5

    Domyślnie

    Właśnie z nasyceniem nie pojechałem, były sprzyjające ku temu warunki pogodowe plus filtr polaryzacyjny. A co do chmur u dołu to nie widzę sensu żeby robić je białe skoro naturalnie były lekko żółte. Chmury na horyzoncie nigdy nie są takie białe jak te na górze. Przynajmniej ja takie widuję zazwyczaj. Ale każdy ma pewnie swój gust odnośnie tego typu obrazków.
    pozdrawiam
    Tomek

  6. #6

    Domyślnie

    Ładny kadr i zdjęcie się podoba ,
    skoro z polarem robione to kolory trochę podciągnięte ale według mnie jest ok .

  7. #7

    Domyślnie

    Za dużo nieba...
    kadrowałbym inaczej
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoMichal Zobacz posta
    Za dużo nieba...
    kadrowałbym inaczej
    Wydaje Ci się Pewnie dlatego, że u Ciebie ciągle jakieś szczyty wbijają się w niebo
    pozdrawiam
    Tomek

  9. #9

    Domyślnie

    Jeśli z polarem było robione, to trzeba było troszkę zjechać z nasyceniem, ja tak nie raz robię.
    Masz prawo do swojego zdania i prezencji, źle nie jest..ale kolor bije po oczach, no niestety niezbyt naturalnie jest co nie znaczy źle !
    Nikon i podróże ...


  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Chmury bardzo ładne, ale idealnie nie jest. Piszę dlaczego, podstawa chmur jest zażółcona, kiedyś podobne zamieściłem i otrzymałem "zrypkę" za to samo. Krytyk dokonał obróbki i faktycznie różnica była, obłoki stały się białe a nie w innym kolorze. Druga sprawa to saturacja nieba... pojechałeś na całego widzę ...
    A całościowo i kadrowo bardzo przyjemnie jest.
    potwierdzam...saturacja pojechana po caości...może to mój monitor ale to niebo aż razi

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •