Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    A na ile wyceniacie ten aparat który ja podałem, sądząc po obiektywie, stanie i przebiegu. Do jakiej kwoty mam go licytować, aby nie przepłacić?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    A kto powiedział, że D90 bez szkła będzie dużo lepszym aparatem niż D80 z 18-70? Samo D90 w dobrym stanie to 1200-1400zł + 400 za 18-70 i dopiero wtedy będziesz mógł robić zdjęcia. D80 do ISO 800 nie wiele ustępuje D90-tce, a w ISO 100 uważam, że go przewyższa. Ergonomia taka sama i rozmiary także, AF - identyczny, kolory - na duży + w D80 wiec....
    bynajmniej d90 przewyższa znacznie d80 dla mnie 800 w d80 nie jest do przyjęcia, szczegóły już traci, kolor sam szum jest jaki jest a w d90 spokojnie 1600-2000 mogę sobie pozwolić a na 800 spokojniej mogę przy obróbce mocniej "pociągnąć " bo matryca więcej "widzi" , dla mnie po prostu bez dwóch zdań warto dołożyć za dużo się męczyłem przy wyższym iso na d80 a teraz na d90 spokojnie osiągam więcej nie tracąc na ergonomii itd
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biskvp Zobacz posta
    A na ile wyceniacie ten aparat który ja podałem, sądząc po obiektywie, stanie i przebiegu. Do jakiej kwoty mam go licytować, aby nie przepłacić?
    ode mnie masz 1000 mimo wszystko max więcej bym nie dał
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar Paradiso Perduto
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
    Posty
    228

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    D80 do ISO 800 nie wiele ustępuje D90-tce, a w ISO 100 uważam, że go przewyższa. Ergonomia taka sama i rozmiary także, AF - identyczny, kolory - na duży + w D80 wiec....
    zgadzam się w całej rozciągłości miałem D90, mam D80 i porównanie... zyskasz wyższe używalne ISO,
    przy zdjęciach jakie ja wykonuję D80 zadowala mnie w pełni
    a ten zestaw - gdybym teraz kupował dałbym 1300zł - masz wszystko, otwierasz paczkę, włączasz i robisz zdjęcia

    edit:
    widzę, że cena na aukcji mocno skoczyła rynek już zweryfikował ile wart jest ten sprzęt
    Ostatnio edytowane przez Paradiso Perduto ; 03-02-2013 o 21:23

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paradiso Perduto Zobacz posta
    zgadzam się w całej rozciągłości miałem D90, mam D80 i porównanie... zyskasz wyższe używalne ISO,
    przy zdjęciach jakie ja wykonuję D80 zadowala mnie w pełni
    a ten zestaw - gdybym teraz kupował dałbym 1300zł - masz wszystko, otwierasz paczkę, włączasz i robisz zdjęcia

    edit:
    widzę, że cena na aukcji mocno skoczyła rynek już zweryfikował ile wart jest ten sprzęt
    To uczciwa cena. Aparat wyglada na zadbany. Przebieg niewielki i do tego porzadny obiektyw. Ja dałbym max 1250pln, ale to nie ja licytuje...

  6. #16

    Domyślnie

    I został sprzedany w takim przedziale jak wyliczyłem. 1100-1300 - prawie dokładnie w połowie tej ceny - za 1229zł i była to cena uczciwa za taki komplet.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  7. #17

    Domyślnie

    Wysłałem Ci PW
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  8. #18

    Domyślnie

    Witam Mam pytanko do użytkowników/znawców lustrzanki D80. Przeglądam forum już od dłuższego czasu i wyczytałem, że częstą przypadłością D80 jest ERR. Czy wszystkie D80-tki skazane są na naprawę, czy tylko niektóre serie? Pytam, bo mam zamiar kupić używkę no i nie wiem, czy od razu szykować kasę na naprawę.

    PS. Nie bić jestem nowy

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioter m Zobacz posta
    To uczciwa cena. Aparat wyglada na zadbany. Przebieg niewielki i do tego porzadny obiektyw.
    Z tym porządnym obiektywem to bym nie przesadzał. Nikkor 18-70, moim zdaniem poza metalowym bagnetem i dłuższa ogniskową to konstrukcja nawet gorsza od standardowego 18-55. Mechanicznie jest beznadziejny, szybko powstają luzy i wszytko się rusza, zasysa kurz jak odkurzacz. Miałem ten obiektyw z pół roku, szybko się go pozbyłem i nie polecam.

    Cytat Zamieszczone przez wjanox Zobacz posta
    Witam Mam pytanko do użytkowników/znawców lustrzanki D80. Przeglądam forum już od dłuższego czasu i wyczytałem, że częstą przypadłością D80 jest ERR. Czy wszystkie D80-tki skazane są na naprawę, czy tylko niektóre serie? Pytam, bo mam zamiar kupić używkę no i nie wiem, czy od razu szykować kasę na naprawę.

    PS. Nie bić jestem nowy
    Mam D80 4 lata i z rok temu przez jakieś dwa tygodnie co jakiś czas pojawiał mi się ERR na wystawiaczu ale okazało się ze to brudne styki.
    Za to dwa miesiące po gwarancji padł mi wyświetlacz

    Miałem coś takiego


    Na szczęście wystarczyło odpiąć taśmę i wymienić cały panel.
    W serwisie chcieli 5 stów. Sam wymieniłem panel i kosztowało mnie 150 zł

    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 04-02-2013 o 23:30
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •