Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    witam

    moze i ja cos doloze odnosie gripa

    wlasnie wczoraj przyszedl grip i Chin do mojego d5000
    bardzo fajna sprawa jak do niezbyt chwytliwego d5000 idealne rozwiazanie jak fotografujemy np imprezke domowa albo w domu strzelamy dzieciaka

    nie zabardzo mi pasuje montowac to na stale i na spacer brac zeby dyndalo na szyji

    ale jak ktos ma bobasa w wozku to czemu nie jest gdzie trzymac torbe
    Byl D50,D80,D5000,D3000,D3100,D7000,D7100,D300,D700 FX , D600 FX
    jest ponownie D600 , N28-105 ,N70-300VR ,Grip
    Nikon A jako sprzecik mobilny i podreczny

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Co Wy z tym gripem ?
    6 lat focę D700 i nie mam gripa - nigdy nie zaszła taka potrzeba. Na jednym akumulatorze mogę zrobić do 1200 zdjęć. Jak potrzeba więcej, to biorę drugi w kieszeń.

    D90 jest malutki i ładniutki - popsucie tego wyglądu to zbrodnia !
    Ja tak całkiem od siebie ale grip przy tych puszkach to podstawa zwłaszcza jak się podepnie większe szkło kiedyś podpiąłem do d90 70-200 oj bolał nadgarstek bardzo z gripem od razu lepiej , w ogóle lepiej się trzyma a to ,że Ty nie masz gripa to naturalne d700 ma wystarczająco dobrą ergonomię
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  3. #13

    Domyślnie

    Chodzi o to żeby mieć też przyjemność z fotografowania samego w sobie... a do małego body podpięty grip poprawia znacznie komfort...da się bez tego żyć ale z nim jest wygodniej i przyjemniej...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    ... a to ,że Ty nie masz gripa to naturalne d700 ma wystarczająco dobrą ergonomię
    Masz rację.
    Ale przy D80 też nie myślałem o gripie - 2 lata nie był potrzebny. Można to usprawiedliwić tym, że trochę gadżeciarz jestem: zwracam uwagę na wygląd rzeczy, których używam. Trudno.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Masz rację.
    Ale przy D80 też nie myślałem o gripie - 2 lata nie był potrzebny. Można to usprawiedliwić tym, że trochę gadżeciarz jestem: zwracam uwagę na wygląd rzeczy, których używam. Trudno.

    Pzdr.
    hehe ale to jak gadżeciarz to powinieneś mieś gripa , tak naprawdę wszystko zależy od szkieł i częstotliwości z jaką używamy body ja z d80 nawet też używałem bo kilkugodzinne chodzenie z 70-300vr bez tez dało się odczuć , co innego jak masz kita typu 18-55 lub stałki 35,50 to grip nie potrzebny choć dla mnie tak , no i jak robisz np zdjęcia (nie Ty tylko przykład) raz na 2 miesiące na rodzinnym spacerku to i grip nie potrzebny , ja z aparatem po kilka godzin chodziłem kiedy był czas
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  6. #16

    Domyślnie

    Uchwyt fajna sprawa, ja swojego nie ściągam odkąd kupiłem.
    Znacznie poprawia stabilność.
    Dla autora z tych 4 to d90 i d7000 wchodzi w rachubę ale może się szarpnąć na d300s...
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  7. #17

    Domyślnie

    Chłop kupuje pierwsza lustrzankę... może trochę zluzujmy Podał które modele go interesują...teraz milczy... może już kupił albo zrezygnował? Czekamy na jakieś wnioski i ewentualne pytania....

  8. #18

    Domyślnie

    Jeszcze mi powiedz co różni ten wątek od innych.
    Wypijmy za blendy...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    Jeszcze mi powiedz co różni ten wątek od innych.
    od czasu do czasu można się rozerwać i odpisać prawda
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  10. #20

    Domyślnie

    Ale fotografuje od 15 lat to raczej solidny sprzęt mu potrzebny, nie zabawki.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •