Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    No jest to to logiczne wytłumaczenie. kupię sandiski i dam znać jak chodzą

  2. #12

    Domyślnie

    Ja kupiłem karty SanDiska (klasa 10) na najpopularniejszym portalu aukcyjnym, dostałem fakturkę itp itd w testach wychodzi jak podaje producent. Karty nigdy nie sprawiały problemów, żadnych zawiech czy dodatkowych errorów. Znajomy również zakupił takie same karty na tym samym portalu aukcyjnym i również zero problemów. A czy w sklepie na półce podrzędnego sklepu jest pewność, że karta jest oryginalna hmm..., myślę że nie.
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

  3. #13

    Domyślnie

    Ja uznałem, że karty extreme nie są mi potrzebne, kupiłem klasy 10 i nie narzekam na szybkość. Jedna EMTEC, druga Verbatim i działają bezproblemowo. Extreme chyba sprawdzają się przy video, ja doszedłem do wniosku, że extremalnie kosztują. Spożytkowałem różnicę w cenie na inne przyjemności
    Wypijmy za blendy...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jeremi1234 Zobacz posta
    ........A czy w sklepie na półce podrzędnego sklepu jest pewność, że karta jest oryginalna hmm..., myślę że nie.
    W zasadzie w ciemno mogę powiedzieć że tak. Powód dość prosty, znaczna większość sklepów zaopatruję się u głównych dystrybutorów IT w Polsce i nie bawi się w indywidualny import gdzieś z Chin z którego te podróby pochodzą. Kup kartę w sieci Sferis bądź Alsen i będziesz miał pewność że oryginał

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    ......... ja doszedłem do wniosku, że extremalnie kosztują. Spożytkowałem różnicę w cenie na inne przyjemności
    Etamm a co powiesz jakbyś musiał kupić kilka szt. ale CF
    SDHC na szczęście są tanimi kartami i nie warto wchodzić w inne firmy niż SanDisk , oczywiście że inne też śmigają, ale tu przynajmniej mamy spokój ducha że zrobiliśmy w tej kwestii najlepiej jak się dało i nasze kochane pliczki są bezpieczne.

    Tomek

  5. #15

    Domyślnie

    Pracuje w sklepie sieci alsen więc mam dojście do pewnego źródła i nie mam potrzeby przepłacać kupując w sieci. Dzięki wszystkim za wykazane zainteresowanie i pomoc.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez montere Zobacz posta
    Pracuje w sklepie sieci alsen więc mam dojście do pewnego źródła i nie mam potrzeby przepłacać kupując w sieci. Dzięki wszystkim za wykazane zainteresowanie i pomoc.
    No to jak pracujesz w "Alsenie" to sobie zamów w AB kartę i sprzedaj po kosztach, nie rozumie stwierdzenia że przepłacisz ;D.
    Tomek

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez montere Zobacz posta
    Pracuje w sklepie sieci alsen więc mam dojście do pewnego źródła i nie mam potrzeby przepłacać kupując w sieci. Dzięki wszystkim za wykazane zainteresowanie i pomoc.
    To w tym alsenie sprzedają taki badziew, który z Nikonami nie działa?

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    To w tym alsenie sprzedają taki badziew, który z Nikonami nie działa?
    Nie, źle zrozumiałeś. W Alsenie czy Sferisie kupisz produkt oryginalny .

  9. #19

    Domyślnie

    Nie, źle zrozumiałeś. Kolega, któremu karty nie działają, kupował je chyba tam gdzie pracuje - czyli w alsenie.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Nie, źle zrozumiałeś. Kolega, któremu karty nie działają, kupował je chyba tam gdzie pracuje - czyli w alsenie.
    Dlaczego próbujesz wprowadzić mnie w błąd w tym co piszę ;>. Nie interesuje mnie gdzie kupił Emtec-a czy inne g..o
    bo te karty po prostu tak działają, niezależnie od tego gdzie je kupł.
    JA PISAŁEM o zakupie SanDiska !!!!! i podałem że w dobrych sieciówkach kupi oryginały
    Teraz jasne wszystko

    Tomek

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •