Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1

    Domyślnie Szczegół, ostrość, detal, jakość ....

    Zastanawia mnie jak uzyskać jakość zdjęć jak z linków poniżej. Chodzi mi o detal, ostrość, jakość ... Wszystko jest wyraźne i dopracowane.

    Jakieś pomysły odnośnie świecenia, obróbki, techniki fotografowania?

    Domyślam się, że chodzi między innymi o sprzęt. Może to średni format i dobre obiektywy? ... A może wcale nie i da się to zrobić naszymi Nikonami uwzględniając np na jakiej przysłonie obiektyw jest najostrzejszy ...? Może i lampy o bardzo "krótkim" błysku? Kolejną rzeczą jest obróbka. Tutaj mam wiele pomysłów i czasami zbliżam się do Ciekawej jakości ale wciąż się w tym gubię. Pomóżcie panowie jak wiecie jak

    Frank Gomez







    Alisa Eronteva




  2. #2

    Domyślnie

    światło, światło, świato - technika świecenia, ustawienia odpowiednie, na ostatnich na pewno jest beuty dish, dodatkowo make up ważny jest bardzo

  3. #3

    Domyślnie

    No tak, sama technika świecenia na pewno robi swoje ale chyba nie tylko o to chodzi ... ?

  4. #4

    Domyślnie

    najlepiej będzie jeśli sam zapytasz autorów zdjęć jak oni to zrobili - zapytać nie zaszkodzi

  5. #5

    Domyślnie

    Napisałem do Franka ale nie odpisał, spróbuje jeszcze podpytać Alisę ...

  6. #6

    Domyślnie

    Frank na swojej stronie ma filmiki z foto shotów, tam wszystko widać jak robi foty

    http://www.franckgomez.com/#/120071

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charnas Zobacz posta
    Frank na swojej stronie ma filmiki z foto shotów,
    z czego?

    Na tych małych obrazkach to głównie widać retusz i podbity mikrokontrast i kontrast (obszarami)
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 25-01-2013 o 09:03

  8. #8

    Domyślnie

    Z tym, że z tych filmików nie można się niczego tak na prawdę dowiedzieć

    Dzięki feniak. Sprawdzę temat mikrokontrastu bo nigdy tego jeszcze nie robiłem ...

  9. #9

    Domyślnie

    Gdybys dowiedzial sie czegos wiecej, to mozesz sie wiedza z nami podzielic
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 27-01-2013 o 15:28 Powód: po przecinkach stawiamy spację

  10. #10

    Domyślnie

    Ze swieceniem ja bym poskakal na www.strobox.com, reszta to obrobka, d&b (dodge and burn podstawowo) do tego ostrzenie przez na kilka sposobow... Nie wyglada na zbyt trudne... Nie moj styl ale odezwij sie na priv jak wroce z pl podrzuce ci tutki...

    Dopiska po wtornym przeczytaniu....:

    Co do swiatel nie potrzebujesz cudów, wystarczy statyw i czasy nawet do 1/125. Potrzebujesz za to umiejetnosci obrobki w PS. Ostatnie od razu mowie ze wystarczy dish, przed ostatnie duzy dish, 2 miekkie kontry, i jakas dobrze ustawiona repo na tlo.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 27-01-2013 o 15:33 Powód: "codow", "odrazu"
    Zeby cos z tego bylo trzeba ja: pokochac, wydac na nia majatek, zdradzic, odepchnac i poczekac, az sama powroci... Tak wiec jestem soba, bo wszyscy inni sa juz zajeci

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •