Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21
    Zbanowany
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Semblable à Paris
    Posty
    88

    Domyślnie

    No ja to nawet poczytałem sobie i popatrzyłem na YT o co chodzi z tą Beauty Dish ... czy jakoś tak

  2. #22

    Domyślnie

    Jak bys dal rade pozbierac najlepsze tutki z ktorych korzystales w trakcie nauki i wrzucic je w formie linkow... Warsztat masz opanowany, a ostrzyc mozesz splitem przy czyszczeniu skory lub, ale to napewno wiesz...
    Zeby cos z tego bylo trzeba ja: pokochac, wydac na nia majatek, zdradzic, odepchnac i poczekac, az sama powroci... Tak wiec jestem soba, bo wszyscy inni sa juz zajeci

  3. #23

    Domyślnie

    Pewno, postaram się objaśnić wszystko jak najlepiej i źródła też będą tylko trochę to zajmie niestety ... Muszę opracować workflow żeby chodziarz jego "szkielet" przynosił dobre i powtarzalne rezultaty i zgłębić/zrozumieć parę rzeczy... Jak na razie jestem na etapie uczenia się o przestrzeni LAB i powiem tylko pokrótce, że jest niesamowita - w pewnych momentach lepsza od RGB (szczególnie jeśli chodzi o kolor).

  4. #24

    Domyślnie

    eee
    przysłona ok f5.6, błysk, clarity w prawo

  5. #25

    Domyślnie

    plus rzeczy jeszcze kilka w tej pełniej twórczych kroków drodze

  6. #26

    Domyślnie

    Flux a moze jakis warsztacik poczynisz, wtedy nie bedziesz musial opisywac tylko pokazesz step by step, a przy okazji troche pieniazkow wpadnie, ja chetnie bym sie na takie warsztaty zapisal. Robisz naprawde zdjecia bardzo bardzo wypasne. do Franka Gomeza, hmm na pewno Ci blizej niz dalej a nawet powiem ze skora u Ciebie bardziej mi sie podoba. Duze brawa i tylko pozazdroscic.
    Ostatnio edytowane przez neverhood ; 08-02-2013 o 10:52
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

  7. #27

    Domyślnie

    Dzięki. Tutka zrobię darmowego jak tylko bee miał trochę więcej czasu ... Niedługo zacznę prowadzić bloga także to tylko kwestia czasu.

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Flux, fotka nr2 bardzo dobra (ale co ze mnie za jury )
    Odn.pytania w pierwszym poście: pożycz średni format to zrozumiesz skąd te różnice.
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  10. #30

    Domyślnie

    no więc tak jak się domyślałem. Zapewne ta jakość jest wypadkową kilku składowych i jedną z nich jest odpowiedni sprzęt tuż obok techniki robienia zdjęć i ich obróbki.

    Dzięki

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •