Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Myszaki

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo udana seria! Jedna rzecz mnie zastanawia - czy to światło było na tyle zmienne, że są trochę inne odcienie (pióra, śnieg) między nr 2 i 4, czy to balans bieli "skacze"?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafiosso Zobacz posta
    Bardzo udana seria! Jedna rzecz mnie zastanawia - czy to światło było na tyle zmienne, że są trochę inne odcienie (pióra, śnieg) między nr 2 i 4, czy to balans bieli "skacze"?
    No faktycznie. Ciekawe.

    Pozdr.
    Nikon System

  4. #4

    Domyślnie

    Ładna seria.
    D....,TC-14II

  5. #5

    Domyślnie

    Krzychu, fajne i dynamiczne kadry, dobrze że przypomniałeś sobie o Nas

  6. #6

    Domyślnie

    Różnica w odcieni piór ptaków pomiędzy nr 4, a np nr 2 mogła się wziąć zarówno z innych warunków oświetleniowych (zdjęcia były robione w pewnych odstępach czasu), ale również stąd, że być może jest to inny osobnik – ciemniejszy. W czasie tej sesji przez ok. 8 godz. przyleciało ich bowiem ok. 10-12 egz. (jednorazowo było ich obok siebie 4 egz.), więc mogło tak być – a nie chce mi się porównywać, czy ten osobnik, to ten czy inny.
    Zasadniczo jednak przy tych zdjęciach bawiłem się trochę z korekcją krzywych i wyciąganiem z cieni/podświetleniem w PS.
    Andrzeju - zawsze pamiętam o forum nikona, tylko ostatnio jakoś tak wyszło, że mało uczestniczyłem. Pozdrawiam
    Pozdrawiam. Krzysiek

  7. #7

    Domyślnie

    Świetna dynamika zdjęć - ładnie , czysto.
    Jakość bardzo dobra. W temacie kolorów - no cóż , kwestia gustu.
    Moim skromnym zdaniem 1 i 2 można by troszeczkę przycienić same myszaki , w zestawieniu z 3 i 4 było by lepiej.
    ... wiem , wiem marudzę i tak jest bardzo dobrze

    pozdrawiam
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Marku dzięki. Lubię takie rzeczowe opinie - pozwalają patrzeć na swoje zdjęcia z innej perspektywy i doskonalić warsztat. Pozdrawiam
    Pozdrawiam. Krzysiek

  9. #9

    Domyślnie

    Wszystkie zdjęcia to ciekawe , dynamiczne kadry. Technicznie bardzo dobrze.
    Cała seria podoba się , ze wskazaniem na 1 i 2.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Trudno wybrać najlepsze, każde jest innego rodzaju. Świetna, dynamiczna seria, ciekawie ujęte sceny. Super!
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •