Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu Zobacz posta
    A napisz dokładnie co to była za awaria , bo przyznam ze brzmi to co najmniej intrygująco
    Drobiazg, aparat w pewnym momencie stwierdzał że ma podniesioną wbudowaną lampę i nie dawał się przekonać że jest inaczej
    Kryhu
    Z6II | Z50 | D700 | N28/1.4e | S50/1.4 | N85/1.4g | Z24-70/2.8s | N200/2vr | Z16-55 |

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Malikus Zobacz posta
    Bardziej tutaj zadzialalo to, ze jesli nie sa w stanie usunac problemu do trzech razy, to musza wymienic egz. na nowy. U mnie przynamiej tak to wygladalo a nie naleze do NPS.
    Nie mam przy sobie karty gwarancyjnej, ale chyba wspominasz relikt komunizmu obowiązujący urzędowo w sklepach GSu , że po 3 naprawach z urzędu przysługiwała wymiana na nowy towar. Dziś dobić się takiego potraktowania to raczej przez sąd można. Gwarant może naprawiać i naprawiać i naprawiać i naprawiać i na.. ile chce. Ale mogę się mylić. Jest takowy zapis w żółtych kartach gwarancyjnych ?
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 11-02-2013 o 20:28
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •