Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zdjecie numer:

Głosujących
137. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - bukowy dziad

    55 40,15%
  • 2 - Al Bundy

    82 59,85%
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66
  1. #1

    Domyślnie Pojedynek - bukowy dziad vs. Al Bundy - głosowanie!

    "UPADEK CANONA"


    Zdjecie 1


    -----------------------------------------

    Zdjecie 2 - tytuł "Freedom"


    -----------------------------------------


    Zapraszam do glosowania
    Ostatnio edytowane przez holka ; 25-03-2007 o 17:32

  2. #2

    Domyślnie

    hmmmmmmmmmmmmmmmmmm

    no chłopaki, nie spodziewałem się... poważnie myślałem, że te pojedynki to coś więcej niż "fotożart"

    Na prawdę nie wiem, co miałbym ocenić.
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  3. #3

    Domyślnie

    hmm...no byly pojedynki z kategorii akt, byly z kategorii architektura, przyroda, byly z kategorii inne, beda z kategorii ludzie, to dlaczego dyskryminowac kategorie fotozart? a co mozna ocenic hmmm...oprocz tego co we wszystkich zdieciach (czyli jakies technikalia - niby dlaczego z wiekszym poblazaniem je traktowac w fotozarcie )mozna np. wybrac to, ktore wg ciebie ciekawiej realizuje temat, lub cie po prostu bardziej smieszy ( o ile w ogole ).
    imho od poczatku bylo wiadomo, ze ktory jak ktory, ale ten pojedynek smiertelnie powazny nie bedzie
    koncze juz, bo kurde pokomentowalym osbie to i owo a nie powinienem - nie chce sie rozpedzic
    pozdr
    adam

  4. #4
    Madziulek
    Gość

    Domyślnie

    tego się nie spodziewałam ...ale bardzo pozytywne odczucia
    gratuluje obu Panom pomysłów ...
    ....głosuję

  5. #5

    Domyślnie

    nooo zobaczymy jestem ciekaw kto wygra
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  6. #6

    Domyślnie

    Ostro pojechane... a może odjechane....

    pomyślę jeszcze... czy podwiązka czy lalunia...

    ojjjj czekam na wyniki....

    pozdrowienia dla obu...
    Noc jes domem dla wampirów, wilkołaków i lunatyków...

    Freelancer

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie słabe są. Muszę się zastanowić czy w ogóle zagłosować

  8. #8

    Domyślnie

    Zdecydowanie mniej oczywiste, a przez to ciekawsze jest pierwsze. Tylko niech ktoś mi proszę wytłumaczy jak to się ma do tematu (pytam serio, bo nie kumam). Może ten koleś ma na drugie Canon i wykonywany jest na nim właście czyn lubieżny przez Nikoniarę ?!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Zdecydowanie mniej oczywiste, a przez to ciekawsze jest pierwsze. Tylko niech ktoś mi proszę wytłumaczy jak to się ma do tematu (pytam serio, bo nie kumam). Może ten koleś ma na drugie Canon i wykonywany jest na nim właście czyn lubieżny przez Nikoniarę ?!
    Ja odczytuję to tak: Canonier jest fotograficzną kurtyzaną, a poza tym jest onanistą sprzętowym i bardzo drogi sprzęt Canona mu w głowie.
    Albo Canon jest kurtyzaną i za wielkie pieniądze daje Canonierom to, czego chcą.
    Ostatnio edytowane przez Maciej ; 25-03-2007 o 22:53 Powód: Cenzura. :)
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez temporalis Zobacz posta
    Dla mnie słabe są. Muszę się zastanowić czy w ogóle zagłosować
    Nie neguję i szczerze powiem normalnie swojej pracy bym nie pokazał. Obaj z dziadem podeszliśmy do tego na luzie a fakt wprowadzonych zasad w naszym starciu ograniczył nasze możliwości do minimum. Pojedynek jest wynikiem zaciekłej dyskusji której niski poziom zaowocował w moim przypadku słabą pracą. Proponuję Ci troszkę luzu. Odłóź na bok ideologie które często dopina się na siłę do zdjęć i zagłosuj w tej oczywistej farsie dla naszej uciechy. Po zakończeniu chętnie podejmę Twoje wyzwanie w temacie który wspólnie obierzemy...

    Pomijam fakt że ja nie potrafię robić zdjęć a o pomysłach już nie wpomnę...
    Ostatnio edytowane przez Al Bundy ; 25-03-2007 o 22:59
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •