Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zdjecie numer:

Głosujących
137. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - bukowy dziad

    55 40,15%
  • 2 - Al Bundy

    82 59,85%
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66
  1. #11

    Domyślnie

    widze, ze koledzy pojednkujacy sie maja dostep do ciekawych rekwizytow
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #12
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Faktycznie żartobliwie się za to Panowie zabrali - i bardzo dobrze wiało już w tych pojedynkach śmiertelnie poważną nudą . zagłosowałem.

  3. #13

    Domyślnie

    no dobra.. chyba byłem wcześniej przemęczony zagłosowałem.

    ps. co ona ma w du... z tyłu?
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  4. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wizja Zobacz posta
    ...

    ps. co ona ma w du... z tyłu?
    Monopod...
    Zagłosowałem.

    Pozdrawiam

  5. #15

    Domyślnie

    Al Bundy mnie przekonał. Nadal nie rozumiem. Oddaje głos. Losowo, demokratycznie bez szczególnego przekonania. Oczywiście nie powiem na co
    Poza tym zważywszy na profesjonalny poziom zamieszczanych zdjęć nie wiem czy zdobędę się kiedyś żeby trzasnąć kogoś rękawicą
    Ostatnio edytowane przez temporalis ; 26-03-2007 o 00:21

  6. #16

    Domyślnie

    heh, nawet nie wiecie jakie to wredne uczucie, jak wszyscy mowia, ze zaglosowali, a nie mowia na co

  7. #17

    Domyślnie

    Aście mię zaskoczyli, za to z jajem
    głos łoddany

    1- Canonier (zapewne onanista sprzętowy z kompleksem swojego "sprzętu") nieudolnie próbuje udowodnić wartość swojego sprzętu rasowej nikoniarze (a stawką jest 10 zielonych).

    2- Nikoniarz próbuje odkryć co canon ma w środku bo z zewnątrz to nawet przez gogle (gogelki) widzi że to tylko śliski i nieergonomiczny plastik

    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  8. #18

    Domyślnie

    Fakt, pomysły z jajem... i to nie wielkanocnym. Gratuluje zdrowych fantazji obu adwersarzom... A głosowałem na plastik.., to skojarzenie moim zdaniem fajniej oddało tytuł, ale drugi pomysł też jest niezły.
    Pozdrawiam Maciek
    Rollei 35s; oraz Nikon FxD; N20 N28 N35 N50 N105 N70-300.
    Fotografia w podróży;www.sobczyk.iportfolio.pl

  9. #19

    Cool Mymi oczyma..

    Fotografia pierwsza:
    Pod względem formalno-kompozycyjnym widzimy tutaj pewien rytm: fragment ciemnego czegoś w prawym górnym rogu przechodzi w silny czerwony akcent podwiązki, przeciętej poprzeczką banknotu. Kompozycja rąk przywodzi na myśl późne prace Teresy Orlowsky, choć twarz, jak widać celowo ledwie zarysowana, raczej sugeruje odwołania do Edvarda Muncha.
    Niestety, rytmika tej fotografii została zburzona przez chaotyczny układ oczek na koronce - prawdopodobnie autor chciał wprowadzić element niepokoju, charakterystyczne dla przełomu XX i XXI wieku rozedrganie, entropię.

    Fotografia druga to już zupełnie inny styl: styl komiksowy, charakterystyczny dla młodego pokolenia, wręcz sportowy. Autor wyraźnie odcina się od autorytetów, sprawdzonych ścieżek. Idzie swoją drogą i najwyraźniej zamierza nas zbałamucić swoją przekorą.
    Czy mu się uda? Jeśli kogoś nie zniechęci chaotyczny układ pasków aparatów i braki w wibrujących kolorach ściółki. Na pewo wielu widzów podejmie grę jaką proponuje autor - grę w odnajdywanie elementów będących przekorną negacją klasyków.

    Dla mnie wybór jest niezwykle trudny. Z pewnością wstrzymam się z nim do ostatniej chwili, abu móc z lubością ulegać targającym mną sprzecznym emocjom i z odrobiną perwersji poddawać się chytrym sztuczkom z wieką gęstością upakowanym w tych fotografiach.

  10. #20

    Domyślnie

    eeech...niby taki fachura a nie dostrzegl inspiracji piktorializmem i tym tam no...kurde nie pamietam, a z reszta to Al sie inspirowal tym drugim

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •