Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Podejście drugie

    Witam!
    Debiut na forum mam już za sobą, przyszedł czas na kolejne próby.
    Na początek - tak, jestem związana emocjonalnie z modelem, nawet bardzo jednak moim celem jest, aby miał On jak najpiękniejsze pamiątki w postaci zdjęć z dzieciństwa, dlatego też krytykę przyjmuję na klatę.
    Moją niepewność budzi głównie kadr (zamierzony i podoba mi się, ale chętnie przeczytam oceny fachowe). Czy to cięcie oraz wolna przestrzeń z lewej strony są ok.

    Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję


  2. #2

    Domyślnie

    Mi się kadr nie podoba i wygląda na przypadkowy.Poza tym kolor skóry wyszedł jakiś dziwny.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziwny tzn jaki? U mnie wyglada naturalnie, ale moze to kwestia monitora i moj przekłamuje? Jaki ma kolor u Ciebie?

  4. #4

    Domyślnie

    wg mojego monitora za dużo magnaty .Skóra na twarzy aż fioletowa.WB do poprawy.Co do kadru proponowałbym trzymać się zasady trójpodziału.Brakuje mi tutaj prawej strony kadru.
    Ostatnio edytowane przez rafal_n5 ; 18-01-2013 o 18:13

  5. #5

    Domyślnie

    Może ktoś jeszcze by się wypowiedział? Faktycznie skóra jest fioletowa? a balans dlaczego? cała fota rozjechała się z kolorami czy tylko skóra?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malunia Zobacz posta
    Może ktoś jeszcze by się wypowiedział? Faktycznie skóra jest fioletowa? a balans dlaczego? cała fota rozjechała się z kolorami czy tylko skóra?
    U mnie tez wyglada jakby magenty bylo za duzo. Kolory mozna odczytac numerycznie jako skladowe RGB, szczegolnie jest to istotne i latwe do zrobienia gdy masz pewność, ze to co na obrazku jest jasno szare lub szare bez dodatkowych zafarbow (z biela i czernia tez mozna ale tu trzeba wiecej wprawy).
    Jakby nie patrzec warto tak ustawic monitor (w tych profesjonalnych nazywa sie to kalibracja) aby wydruk (zdjecie z fotolabu ale bez korekty z ich strony) byl OK, wygladal na monitorze OK (tak samo) i abys byla z niego zadowolona.

    Co do kadru to wolalbym ciasniej (mniej czola) - moment jest w porzadku.
    Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki! Wydrukowałam sobie na mojej drukarce i teraz faktycznie widzę tą magente.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •