Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Rowniez dzieki za organizacje i mila atmosfere . Madmips spisal sie na medal.
    Gliskowi ekipa bydgosko-torunska dziekuje za sniadanie i kawe z wkladka ( w moim przypadku postawila mnie na nogi ) ...
    Do nastepnego razu
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

  3. #13

    Domyślnie

    Moje szału nie robią więc wstawiam ot tak tylko.

    1. Musiałem przejechac 150km żeby zobaczyc takieeeee kropelki.


    2.


    3. Cały czas byliśmy bacznie obserwowani przez najnowocześniejsze systemy alarmowe.



    4. Wasia postanowił pomodlic się ... domniemam że o rychły powrót do tego miejsca
    Fujifilm X-E3 23/2

  4. #14

    Domyślnie

    Wasia sie modlił o szybki powrot do łóżka, z ktorego go wyrwales
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    Wasia sie modlił o szybki powrot do łóżka, z ktorego go wyrwales
    Ja bym go za Chiny nie wyrwał, prawie rozładowałem aku w aucie świecąc długimi po oknach, to że Wasia wstał to tylko i wyłącznie zasługa jego Żonki-dzięki Asia .
    Fujifilm X-E3 23/2

  6. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    david - fajne foty i fajnie, że pomio odległości wpadliście na plenerek Mam nadzieję, że stawisz się i na kolejne ...

  7. #17

    Domyślnie

    Co tam odległośc-żabi skok, jak tylko coś będzię się działo to ja się piszę. Dzięki za organizację, chyba największym problemem wszystkich plenerów jest brak osób chętnych do zorganizowania takowych lub nawet jeżeli ktoś ma chęci to nie zawsze dysponuje czasem. Z niecierpliwością wyczekiwałem informacji o weekendowym plenerze wiosennym i się nie doczekałem, trzeba będzie samemu coś pofocic.
    Fujifilm X-E3 23/2

  8. #18

    Domyślnie

    Mad, socjalizujesz się! Zaprosiłeś ludzi do pałacyku a nie na cmentarz!!! A może wlecisz na plenerek na Mazurach?

  9. #19
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    hehe, kto wie, kto wie... zaprasz mnie na święta? mam nadzieję, że latem wpadnę, bo jeszcze tam nie byłem

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •