Close

Strona 5 z 35 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 342
  1. #41

    Domyślnie

    a za 3 lata, jak Canon wypuści tylko lekki lifting, a Nikon zrobi większy krok do przodu powtórka z rozrywki

  2. #42

    Domyślnie

    A zrobi?

    tk, a żeby Ci za łatwo nie było : http://www.ryanbrenizer.com/2012/05/review-nikon-d4/
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  3. #43

    Domyślnie

    popi, dzięki za linka
    Bambello - w słabym świetle żarowym D800 miał kłopoty, zmieniłem na D3s, który szybciej i sprawniej złapał ostrość
    Ostatnio edytowane przez tk422 ; 14-01-2013 o 03:25
    NikonyD850, Z6, D810, i cała szklarnia...

  4. #44

    Domyślnie

    No patrz, a ja właśnie zacząłem zastanawiać się czy nie pchnąć D4 na rzecz dwóch D800 (tak ładnie i lekko komponowały by się z dwiema stałkami)... Te kłopoty w żarowym to z jakim obiektywem i na jakiej przysłonie? I czy łapał powoli czy w ogóle nie mógł zatrybić?
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  5. #45

    Domyślnie

    Oglądając twórczość i wypowiedzi wielu na tym forum, utwierdzam się w przekonaniu że nie było, nie ma i nie będzie sprzętu fotograficznego który zastąpi brak wiedzy, talentu i poczucia estetyki.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 14-01-2013 o 14:07 Powód: lit.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #46

    Domyślnie

    Aha, a kto kupując 911-tkę wykorzystuje cały jej potencjał?

    Przede wszystkim należy mieć dystans do siebie i swojej "twórczości", nieprawdaż Pawle?
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Oglądając twórczość i wypowiedzi wielu na tym forum, utwierdzam się w przekonaniu że nie było, nie ma i nie będzie sprzętu fotograficznego który zastąpi brak wiedzy, talentu i poczucia estetyki.
    To o mnie Ale mnie aparat pozbawia alibi jak spieprzę zdjęcie: zawsze wiem, że to nie on jest winny
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  8. #48

    Domyślnie

    To było spostrzeżenie ogólne, na podstawie wielu wpisów. Prawdą jest że trzeba mieć dystans, do wszystkiego. Widać u mnie czasem zmniejsza się on za bardzo.

    Co do szybkości AF d4 vs d800. Bawiąc się jedna i drugą puszką (d800 bez gripa) z całą pewnością dostrzegam lekką przewagę D4. Zapewne może mieć na to wpływ rodzaj zasilania - teoretycznie zarówno wydajność prądowa (w EN-EL18 zapewne nie ma szans żeby napięcie "siadało" podczas dłuższego obciążenia) jak i napięcie, oraz w przypadku AF-C - szybkość lustra - im lustro jest szybsze tym więcej czasu ma AF na korektę ostrości.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #49

    Domyślnie

    No właśnie, "lekką przewagę D4" - wydaje mi się, że D800 (nawet ze swoim, jak twierdzicie, wolnym af) bardziej zbliżyło się do D4 niż D4, pod względem szybkości af, uciekło serii trzycyfrowej.

    Ps.
    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    To o mnie
    A ja Ci mówię, że o mnie
    Ostatnio edytowane przez popi ; 14-01-2013 o 16:33
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  10. #50

    Domyślnie

    Mam D3, miałem na wypróbowanie D4 przez 2 tygodnie i podkreślam jest to moja opinia nie warto dopłacać i zostaję na D3
    D750X2 /FM/ dużo gratów

Strona 5 z 35 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •