Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64
  1. #1

    Domyślnie Laptop 3 tyś - wymagania.

    Witam,

    wrzucam zapytanie do forumowiczów grzecznościowe(kuzyn nie posiada konta na Nikonie wiec poprosił).

    Chodzi o poradzenie laptopa okolice cenowe 3 tyś brutto ( może być oczywiście 3100 ale także 2800

    Jeżeli chodzi o to co powinien laptop posiadać to :

    przekątna ok. 15-16 cali
    procek i3 lub i5
    ram min 8GB
    dysk - jeśli da się w tej cenie to jakiś SSD pod system i programy + 500 GB do 1T - jeśli nie to wtedy 750 GB do 1T
    karta graficzna nie musi być super bo laptop nie będzie do grania
    a teraz najważniejsze ekram MATOWY i w miarę mocna obudowa bo laptop będzie dużo jeździł

    co do systemu to może być bez ponieważ kuzyn posiada legalny WIN 7

    czekam na wszelkie propozycje/podpowiedzi/odpowiedzi


    pozdrawiam
    Marcin

  2. #2
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Kolejny leniwy maruda.

    Proszę bardzo: http://www.x-kom.pl/c/159-laptopy-no...ltrabooki.html

    Do wyboru, do koloru.
    Medice, cura te ipsum.

  3. #3

    Domyślnie

    z ciekawości zapytam, dlaczego matowy? do czego w ogóle będzie ten lapek?

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    rotor, proszę Cię, pozwól Koledze na samodzielność.
    Medice, cura te ipsum.

  5. #5

    Domyślnie

    2x Dell polecę :
    http://allegro.pl/dell-inspiron-15r-...930875587.html
    http://allegro.pl/dell-vostro-3560-i...929238026.html
    sprawdzone konstrukcje i dobry serwis a oferta jako przykład bo w sklepach zbliżone ceny .

  6. #6

    Domyślnie

    Johanan - otworzyc liste z kilkuset laptopami to potrafi każdy, a wybrać tylko ten co się zna. Gdybym się znał to bym wybrał, jako że nie potrafię doradzić pytam o pomoc. Daruj sobie takie wrzuty i po prostu nic nie odpisuj.
    Rotor - kuzyn był w sklepie i patrzył na obraz na błyszczące lapki i matowe - chodzi o obraz oczywiści i stwierdził że matowy dla niego lepszy. Do obróbki amatorskiej foto, prowadzenia strony internetowej + sklejania filmów video które kręci.
    Johanan - czy ja Ciebie lub jakiegos innego forumowicza proszę o pomoc w przeprowadzce czy o wybór w kupnie sprzętu bo nie rozumiem do czego pijesz ?
    irek6311 - dzieki za sugestie - właśnie ku Dell-owi się skłaniałem bo podobno jakość i serwis ok - poza tym jeszcze myślałem jedynie o Samsungu lub Lenovo. Ciekawią mnie bardzo wystawianie na aledrogo Delle Latitude z roczną gwarancją - czy ktoś miał z nimi doczynienia ? np. http://allegro.pl/promo-dell-latitud...923584359.html.

  7. #7

    Domyślnie

    d50kid ten Dell z linka jak najbardziej ,
    używany ale to Laptopy na Lata a szczegóły co do systemu można dogadać (skoro mas system) ,
    mam Dell Vostro o podobnej konfiguracji i oprócz gier nic go nie zamula ...
    3 rok go mam i stan jak z Fabryki a to chyba in plus dla Dell i zero problemów z podzespołami .

  8. #8
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    d50kid, wiesz ja może jestem z innej planety, ale za Czorta nie rozumiem facetów, którzy nie wiedzą czego chcą.
    Medice, cura te ipsum.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d50kid Zobacz posta
    Rotor - kuzyn był w sklepie i patrzył na obraz na błyszczące lapki i matowe - chodzi o obraz oczywiści i stwierdził że matowy dla niego lepszy. Do obróbki amatorskiej foto, prowadzenia strony internetowej + sklejania filmów video które kręci.
    l.
    pytam o tę matrycę, bo z półtorej roku temu, jak wybierałem lapka, też myślałem, że matowa lepsza...
    rzeczywistość okazała się inna (kąty widzenia tragiczne, wystarczy trochę zmienić pozycje i obraz zmienia się znacznie, że nie sposób obrabiać zdjęć), teraz wybrałbym błyszczącą

  10. #10

    Domyślnie

    Matowa matryca lepsza jak Laptop w teren się zabiera albo w pokoju silne nasłonecznienie a w innym bez różnicy ,
    sam preferuję matowe matryce i do pracy tylko takie zamawiam ale do obróbki zdjęć używam monitor Eizo S2433W .

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •