Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Słuchaj Mekano, ten Y580 z linka jest lepszy w grafice, boć jednak co GTX660M, to nie GT645M, a w laptopach ma to znaczenie wręcz kapitalne, jako że grafiki zwykle się w tych urządzeniach nie wymienia, a zastosowania tych pudełek są najczęściej dość uniwersalne.

    Sama więc sobie odpowiedz czy warto.

    Cena w Polsce za ten komputer jest więcej niż dobra, jeśli więc chcesz mieć dość tanio i dobrze, to zaproś kogoś do siebie i przyjedzie z takim pudłem, jakie Ci się tylko zamarzy.

    Reszta jest milczeniem.
    Medice, cura te ipsum.

  2. #62

    Domyślnie

    w takim razie musze to przemyslec, Z500 czy Y580, bo planowalam wydac max 700€, a nie 1000€, troche roznica jakby nie bylo, a juz tez jestem zmeczona tym tematem, bo myslalam ze kupie go w styczniu, a troche sie przeciagnelo, tak czy inaczej dzieki za pomoc w utwierdzeniu, ze moj wybor byl sluszny, bo od poczatku chcialam Lenovo, tylko ze wzgledu na duza ilosc roznych wersji, byl troche problem z ostatecznym wyborem.. a teraz za dwa tyg. znowu kolejne swieta, ale ten czas leci..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  3. #63

    Domyślnie

    Panowie kolejne pytanie:
    http://www.x-kom.pl/p/116941-noteboo...50m-1080p.html

    Czy ktoś z Was miał styczność z tą matrycą?
    Nie pytam o stosunek jakości do ceny, tylko o to FHD i mat. Jak to się ma do zdjęć/filmów i obróbki tego materiału?
    Zdrówka.

    D600, N20-35/2.8D, N28-85/3.5-4.5AF, N50/1.8G, 85/1.8G, N70-210/4-5.6, Юпитер 37A 135/3.5, Metz 50AF-1

  4. #64
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Szkoda Twojego czasu na takie rozważania i poszukiwania.

    Matryce w laptopach absolutnie nie nadają się do graficznych zastosowań, nawet gdy są to matryce IPS, jako że nie jedynie matryca jest ważna, ale i multum innych monitorowych technik, których w laptopach zwyczajnie nie można zastosować.

    O szczegóły pytaj Kolegę Tom01.

    Jeśli laptop ma służyć do przetwarzania obrazów cyfrowych, to tylko + monitor.
    Medice, cura te ipsum.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •