Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64
  1. #21

    Domyślnie

    Dyski są takie same. Wszystko zależy jak są podłączone do kompuera - eSATA, USB 2 czy 3. Dobrze, gdyby do tego lapka był dołączony jakiś na USB3.0. Fajnym patentem jest też wstawienie zamiast napędu DVD kieszeni na drugi dysk 2,5". DVD używa się stosunkowo rzadko, natomiast hdd używasz w zasadzie non stop. Tu masz przykład takiego rozwiązania: http://allegro.pl/kieszen-na-dysk-le...937347847.html. Przed zakupem upewnij się jednak, że pasuje do kupowanego przez Ciebie modelu laptopa.

  2. #22

    Domyślnie

    No właśnie ten SSD w tym lapie ucieszył mojego kuzyna a jednocześnie "zasmucił" zewnetrzny 1T w kieszeni - wolniejszy przez to ze podlaczony kablem oraz zawsze bardziej narażony na zniszczenie niż byłby w środku lapa.

    A czy ktoś z Was mial lub ma doczynienia z dell z serii Vostro : http://www.x-kom.pl/p/120021-noteboo...hd7670m.html#?

  3. #23

    Domyślnie

    Wg mnie, warto zajrzeć jeszcze tutaj:
    http://www.x-kom.pl/p/120201-noteboo...-rw-win8p.html
    Hdd 7400rpm, W8pro.
    Ssd i ram dokupić można później.

    D600, N20-35/2.8D, N28-85/3.5-4.5AF, N50/1.8G, 85/1.8G, N70-210/4-5.6, Юпитер 37A 135/3.5, Metz 50AF-1

  4. #24

    Domyślnie

    Panowie, mam do Was pytanie.
    Lepiej kupić lapka z Windą na płycie czy partycji recovery?

    Zawsze korzystałem z partycji i bardzo sobie chwalę, jednakże jak kupiłbym w przyszłości SSD to czy nie będzie problemem z instalacją nowej 8-ki na nowym dysku?

    Proszę o poważne podejście do tematu, ponieważ nie jestem biegły w tej dziedzinie.
    Zatrzymałem się na netbooku z '09 na XP.

    Chcę kupić laptopa, który mnie nie zrujnuje a da spodziewany rezultat czyli pomoc w obróbce (czyt. nauce, katalogowaniu, retuszu itd ) zgromadzonych przez ten rok zdjęć.
    Z góry dziękuję
    Przemek

    D600, N20-35/2.8D, N28-85/3.5-4.5AF, N50/1.8G, 85/1.8G, N70-210/4-5.6, Юпитер 37A 135/3.5, Metz 50AF-1

  5. #25

    Domyślnie

    Jestem starej daty i zawsze wolałem wersję z płytą - szczególnie od czsu kiedy mi pewnego dnia HDD padł i stawiałem system od zera.
    Z drugiej strony można dostosować sobie system piod siebie, wypalić co trzeba i w razie czego stawiać system w ten sposób. Zamiast babrać się ze stawianiem z płyty, dostrajaniem, instalowaniem poprawek, nowszych sterowników.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  6. #26

    Domyślnie

    pozatym, chyba każdy producent umożliwia nagranie obrazu systemu fabrycznego z dysku na płyty...
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  7. #27

    Domyślnie

    Polecam Sony Vaio - modeli do koloru do wyboru Dobra sprawdzona jakość za rozsądne pieniądze.

  8. #28

    Domyślnie

    Świetna porada. Żywcem z ulotki reklamowej. Pewnie bardzo pomocna autorowi
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  9. #29

    Domyślnie

    Dla mnie dyskwalifikująca jest w laptopie rozdzielczość 1366x768 przy 15,6' a co do vaio to owszem jest sporo modeli nieźle wyposażonych, ale co do tej sprawdzonej jakości nie jestem przekonany, niestety do ThinkPadów sporo brakuje. Dlatego ja ostatnio kupiłem staruszka T60 z IPS za grosze i na moje potrzeby na jakiś czas starczy
    Pozdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  10. #30

    Domyślnie

    A dla mnie jest inna interesująca sprawa. Zainspirowany tym lapkiem za 3200 zl ze sklepu X-com podreptałem sobie po kilku salonach co może by podobnie wypasiony kupić u siebie za rogiem. Praktycznie nie idzie osiagnąć takiej konfiguracji za mniej niż 5 tysi, ale też jest problem bo jak dysk SSD wsadzon będzie w lapka z 15,5 calową matrycą to dysk na dane musi wisieć na zewnętrznym drucie . W lapkach z 17 calową już chyba już się udaje wcisną.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •