Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64
  1. #11

    Domyślnie

    Johanan - po pierwsze jak napisałem piszę to za pośrednictwem prośby kuzyna po drugie jak już zaznaczyłem w pierwszym poście On wie czego chce tylko chciałby się poradzić ludzi którzy się na tym znają jaki model kupić bo nie jest to wydatek kilku zł że jak się znudzi to po roku kupi nowy tylko na kilka lat. Dlatego tez moje wg ciebie nietypowe zapytanie

    rotor - zwróce mu na to uwagę bo może rzeczywiście niech się przyjrzy tym z błyszczącą.

  2. #12
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    To jest bardzo dobry zestaw:
    http://www.x-kom.pl/p/120730-noteboo...rw-gt635m.html

    Zwróć uwagę, że wyposażono go w 2 dyski, w tym jeden SSD.

    Jedyny minus, to brak systemu operacyjnego, ale przy wymianach sprzętu, to raczej jest zaleta, a nie wada, bo nie dostaje się jakiegoś OEM-a, z którym nie wiadomo co zrobić.
    Medice, cura te ipsum.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    To jest bardzo dobry zestaw:
    http://www.x-kom.pl/p/120730-noteboo...rw-gt635m.html

    Zwróć uwagę, że wyposażono go w 2 dyski, w tym jeden SSD.

    Jedyny minus, to brak systemu operacyjnego, ale przy wymianach sprzętu, to raczej jest zaleta, a nie wada, bo nie dostaje się jakiegoś OEM-a, z którym nie wiadomo co zrobić.
    Ileż on kosztuje jeśli ma SSD, bo na allegro widzę z talerzowymi tylko. Czy 3159 zl tylko ?
    Fajny kurde
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #14
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ileż on kosztuje jeśli ma SSD, bo na allegro widzę z talerzowymi tylko. Czy 3159 zl tylko ?
    Fajny kurde
    x-kom ma jakoś tanio te samsungi, boć to wszak 830, więc nie w kij dmuchał.

    Ten sprzęcik jest naprawdę wart grzechu.
    Medice, cura te ipsum.

  5. #15

    Domyślnie

    No sprzet aż dziwnie tani i7 z 8 gb i SSD 120 GB + 1 T - przesłałem linka kuzynowi i zobacze co powie - wielkie dzieki Johanan.

  6. #16

    Domyślnie

    I jak to wygląda? Dobry to sprzęt w tej cenie?

    D600, N20-35/2.8D, N28-85/3.5-4.5AF, N50/1.8G, 85/1.8G, N70-210/4-5.6, Юпитер 37A 135/3.5, Metz 50AF-1

  7. #17

    Domyślnie

    Wygada to tak, że jak dziś połaziłem sobie po salonach Vobis oraz po MM to to co oferuje ten laptop z linka jest praktycznie nieosiągalne w tych sklepach nawet za grubo ponad 4 tys zł. No chyba, że to jakaś ściema pod wyszukiwarkę do pozycjonowania.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wygada to tak, że jak dziś połaziłem sobie po salonach Vobis oraz po MM to to co oferuje ten laptop z linka jest praktycznie nieosiągalne w tych sklepach nawet za grubo ponad 4 tys zł. No chyba, że to jakaś ściema pod wyszukiwarkę do pozycjonowania.
    to ja myslalam, ze tylko w Polsce mozna go tak tanio dostac.. tzn. ze go w ogole nie ma tego modelu? czy jest ale w innej cenie?
    ja sie tez zainteresowalam Lenovo jakis czas temu.. i tez twierdze, ze to bardzo dobra propozycja model 3632, ale z dostepem w MM (poza .pl) jest takze nieosiagalny, a model 3630, kosztuje ponad 1000€. wiec pozostaje czekac.. albo zdecydowac sie na cos innego..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  9. #19

    Domyślnie

    Nie miałem na myśli konkretnie tego modelu z linka wcześniej za 3200 tylko szukałem czegoś innej firmy tak na bogato doposażonego choć w zbliżonej cenie. Za taką konfiguracje lapka to trzeb by chyba z 4,5- 5 tysi wydać wiec ta oferta mało realna, choć zawsze sprawdzić można chcąc go zakupić. Może ktoś to z Was zrobił ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #20

    Domyślnie

    Byłem dzisiaj w X-Kom w Poznaniu i oferta jest "realna", nie jest to pomyłka. Nie wiem czy to istotne, mnie umknęło to śledząc ofertę na stronie chociaż wyraźnie jest to napisane, ale dysk 1T jest zewnętrzny. Niestety nie dopytałem, jaki to konkretnie dysk. Czy dyski zewnętrzne co do zasady są wolniejsze od wbudowanych ? Jednocześnie pozwolę sobie przyłączyć się do wątku, ponieważ szukam podobnego laptopa i zapytać czy obecnie do edycji zdjęć procesor i7 ma przewagę i ewentualnie jaką nad i5 ?
    Ostatnio edytowane przez Dune ; 15-01-2013 o 20:56

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •