Close

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 124
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    W takim razie trochę wszystko jedno co weźmiesz i jakby z nadmuchanego problematu można trochę spuścić powietrze Kieruj się przede wszystkim wygodą.
    masz racje MariuszJ, wiec kompakt, ja tutaj widze, bedzie najlepszym rozwiazaniem.. i fajnie jakby to byl RX100, bo dobra jakosc obrazka w fajnych miejscach, to dodatkowa radosc po powrocie..
    Fajny tez jest Panasonic GF3, z tym malym obiektywem, ale gabaryty w porownaniu do np. tego RX100, chyba nie wiele wiekszy? Faktycznie jest tyle tych aparatow, ze ciezko jest wybrac i zdecydowac sie na wlasciwa opcje..
    a sloncem bym sie nie przejmowala, ja robie ciagle w sloncu i nigdy nie mialam problemow z wyswietlaczem LCD.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  2. #102

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Czy przykładanie kompaktu do oka tez grozi ukamieniowaniem?
    moze niekoniecznie od razu smiercia ale czesto mozesz spotkac sie z 'prosba' ; ) o pomoc finansowa ; )

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Miniaturowe kompakty nie mają uchylnego ekranika. Trzeba je trzymać wysoko.
    maja, np. EX1 lub EX2F


    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Wolę wizjer, ale X10 nie jest kieszonkowy. Boję się kadrowania na LCD w Afryce. Zobaczę tam coś?
    jest, tylko kieszonka musi byc nieco wieksza, na pewno go nie zmiescisz do tylnej kieszeni spodni
    ale do kurtki czy bocznych bojowek wchodzi z zapasem
    co do kadrowania w sloncu Twoje obawy sa sluszne, zobaczysz tylko ciemnosc ; )
    wizjerek, nawet taki ktory wielu odsadza na tym forum 'od czci i wiary', jest bardzo przydatny w sloneczne dni

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    a sloncem bym sie nie przejmowala, ja robie ciagle w sloncu i nigdy nie mialam problemow z wyswietlaczem LCD.
    tia, problemow nie ma bo nic na nim nie widac

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez borge ; 07-01-2013 o 09:08
    |D70s
    |Fuji X10

  3. #103

    Domyślnie

    Z małych kompaktów z odchylanym ekranem jest jeszcze XZ-2 ale tu mogą być problemy z video. Dodatkowo można wizjer dokupić, jak kadrowanie na ekranie będzie upierdliwe.

    RX100 ma ciut bardziej zaawansowany ekran od konkurentów z dodatkowymi białymi pixlami, które mają poprawiać widoczność w słońcu.

    Panasonic GF3 czy GF5 jest mały ale tylko body. Jak doczepimy obiektyw to już taki mały nie jest, nawet z PZ.

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borge Zobacz posta
    tia, problemow nie ma bo nic na nim nie widac
    Ja widze.. Jak masz Nex-a to w opcjach mozna przestawic na sunny weather, tryb sloneczny dzien, jeszcze bardziej poprawia widocznosc LCD, ale ja nawet bez tego widze..

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Panasonic GF3 czy GF5 jest mały ale tylko body. Jak doczepimy obiektyw to już taki mały nie jest, nawet z PZ.
    Tak, ale mi chodzi o ten obiektyw Nano Coating, on jest takiej wielkosci jak w Nexie 16 mm, wiem ze to i tak nie to, co kompakt, ale dosc miniaturowy jest..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  5. #105

    Domyślnie

    Panasonic GF/GX to będzie kompaktowy tylko z 20/1.7 ale to nie zoom.

  6. #106

    Domyślnie

    Koledzy.
    Pytanie, jak w temacie: ktory bezlusterkowiec, a najchetniej kompakt, jako aparat wakacyjny do damskiej (duzej) torebki?
    Priorytet - jakosc (szumy, ostrosc).
    Chetnie z RAW. Chetnie szeroko.
    Filmowanie niewazne.
    Moj turystyczny kompakcik: D750, 16-35/4VR, 50/1.8G, 70-200/4VR, T 150-600, SB-900. Tylko czasu i umiejetnosci brak...

  7. #107

    Domyślnie

    Bezlusterkowiec z priorytetem na jakość zdjęcia z RAW to Fuji X Pro1

  8. #108

    Domyślnie

    A Sony RX100?
    Moj turystyczny kompakcik: D750, 16-35/4VR, 50/1.8G, 70-200/4VR, T 150-600, SB-900. Tylko czasu i umiejetnosci brak...

  9. #109

    Domyślnie

    RX100 sam używam, sprawdza się jako aparat kieszonkowy. Używam też NEXa - jakość zdjęcia jest lepsza. Jeśli Ci nie zależy rozmiarze kieszonkowym to Nex czy Fuji X generują lepszej jakości obrazek.

  10. #110

    Domyślnie

    Dzieki.
    A ktory NEX?
    Z tym jest jeden problem - wymienne obiektywy.
    Moj turystyczny kompakcik: D750, 16-35/4VR, 50/1.8G, 70-200/4VR, T 150-600, SB-900. Tylko czasu i umiejetnosci brak...

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •