Close

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 117 z 117
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    To nie temat na takie pytanie. Od tego jest wątek o YN622.

    Jak przeczytasz instrukcję, czy listę kompatybilności YN622, to się dowiesz, że SB-800 nie może służyć jako sterownik.
    Tak więc zostaje Ci błyskanie wszystkimi lampami z takim samym ustawieniem, albo sterować mocami za pomocą nadajnika.

    Co do samej współpracy SB-800 i YN622 - są problemy, bo SB-800 ma krótszą stopkę, niż nowsze lampy i nie można jest wsunąć do końca, bo nie będzie wtedy poprawnego styku między lampą i YN622.
    Witam

    Jestem w podobnej sytuacji jak kolega fotoseba, z tą różnicą że mam tylko SB800 i nie mam żadnych wyzwalaczy radiowych.

    Pytanie do kolegi GonzoG: jaki sprzęt w tej sytuacji najlepiej zakupić (może inne wyzwalacze) ?
    Pozdrawiam

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marianekss1 Zobacz posta
    Właśnie jestem w posiadaniu lampy MEIKE MK-910. Jestem początkującym fotografem i nie mam innej lampy oprócz tej. Więc nie mam porównania. Jak dla mnie lampa ok. Zczytuje dane z aparatu takie jak ISO, wartość przesłony, zoom, ogniskową. Jak dla mnie jest ok. Więc jak są pytania to piszcie śmiało to będę testował i przy okazji dowiem się czegoś nowego. Lampę użytkuję z D3200.
    gdzie kupowałeś tą MK-910? ile czekałeś na przesyłkę i czy doliczyli Ci cło jeśli brałeś z Chin?

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mario Zobacz posta
    Witam

    Jestem w podobnej sytuacji jak kolega fotoseba, z tą różnicą że mam tylko SB800 i nie mam żadnych wyzwalaczy radiowych.

    Pytanie do kolegi GonzoG: jaki sprzęt w tej sytuacji najlepiej zakupić (może inne wyzwalacze) ?
    Najpewniej to Pixel King Pro, bo z YN-622N i SB-800 bywają problemy.
    Chyba że będziesz mieć możliwość sprawdzenia poprawności działania wyzwalaczy przed zakupem.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #114
    marianekss1
    Gość

    Domyślnie

    Maniek_Idz kupiłem ją na aliexpress. Kosztowała mnie 102 $. Koszt wysyłki 0 zł (free shipping). Czekałem na nią jakieś nie całe 2 tygodnie - na inne rzeczy czekałem czasami ponad miesiąc różnie z tym bywa. Jeszcze nie zdarzyło się aby naliczyli mi cło. Jakbyś potrzebował link do sprzedawcy z aliexpress to mogę podesłać. Lepiej kupować już u sprawdzonych. A z lampy jestem bardzo zadowolony. Zamierzam zrobić tutorial video na temat lampy i funkcji więc jak będzie gotowy to na pewno podeślę.

  5. #115

    Domyślnie

    Pytanie do osób ktore posiadają SB900/910 i YN 565/568... zalezy mi tylkona ty by lampa YN na mocy 1/4 nie przerwanie blyskala (nie było oczekiwania po kilku blyskach by sie naładowała). czy moze mi ktos potwierdzic ze lampy YN beda tak błyskac?
    podpis niezgodny z regulaminem

  6. #116

    Domyślnie

    Kupowałem na Ebayu YN (różne modele, manualne i z ttl), Meike i inne stuffy, jak za pierwszym razem mi dowalili vat (cło to mały pikuś, vat to wielkie zuo 1/4 wartości). Jeśli chodzi o nieprzerwane błyskanie ekonomicznie to osobiście polecał bym SB800 + Battery pack. Starsza nie ma bolączek młodszej 900tki odnośnie przegrzewania się, taniej i szybciej można wymienić palnik i jeszcze gdzieniegdzie można znaleźć battery pack, bo ma inny niż 900tki, w zapasie jeszcze 5 akumulatorek ewentualnie.
    | D800 | D700 | 14-24 | 24-70 | 70-200vr2 | 35 | 50A | S85 | 3x SB900 |3x SB800 | Phottix Odin

  7. #117

    Domyślnie

    800 nie kupie bo nie chce trafic na zlomka zajechanego, mam 900 i ona zagrzala mi sie moze ze 3 razy z calej mojej kilkuletniej zawodowej pracy. zalezy mi na kilku blyskach w serii ale bez przesady. dla porownania mam nissina di 622 toona na polowie mocy blyska w serii moze ze 4 razy a pozniej dostaje zadyszki
    podpis niezgodny z regulaminem

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •