Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Czornyj Cofam słowa ze BW mi się nie podoba

    Zdjęcia wywołałem wczoraj moja wersja poszła na odstrzał:P
    Na papierze wyszły jakby ciemniejsze, szczególnie oczy które wyciągałem w PS żeby było je fajnie widać. Czy to wina tego że zdjęcie wywołane tylko w formacie 21x15? Czy też może jest coś o czym trzeba pamiętać a ja nie wiem, przy zapisywaniu, obróbce lub wywoływaniu zdjęcia?
    NIKON 3100--------AF-S NIKKOR 18-105

  3. #23

    Domyślnie

    no i moja wersja
    Ostatnio edytowane przez igorbyrski ; 23-12-2012 o 09:38
    ---Darek---

  4. #24

    Domyślnie

    no i mamy w poziomie fajnie
    Ostatnio edytowane przez adrian8308 ; 23-12-2012 o 09:42
    NIKON 3100--------AF-S NIKKOR 18-105

  5. #25

    Domyślnie

    zmniejszone
    ---Darek---

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian8308 Zobacz posta
    Zdjęcia wywołałem wczoraj moja wersja poszła na odstrzał:P
    Na papierze wyszły jakby ciemniejsze, szczególnie oczy które wyciągałem w PS żeby było je fajnie widać. Czy to wina tego że zdjęcie wywołane tylko w formacie 21x15? Czy też może jest coś o czym trzeba pamiętać a ja nie wiem, przy zapisywaniu, obróbce lub wywoływaniu zdjęcia?
    Jeżeli nie masz skalibrowanego monitora (pod wydruk) to tak będzie bardzo często niestety. Zdjęcie do dobrego wydruku na takim zwyczajnym domowym monitorze może wydawać się mdłe i zbyt jasne. Wówczas wyjdzie dobrze. A jak chciałbyś kontrolować przejścia w ciemnych partiach obrazu, to wówczas może to być sporym wyzwaniem. Ot jasne partie są rozwleczone bardziej, a czernie przycięte i skompresowane. Aby wyszło dobrze, proces należy trochę odwrócić.
    Co innego jak wszystko jest skalibrowane - wówczas Czornyj może coś podpowie.

  7. #27

    Domyślnie Miłych Świąt...

    Trochę późno, bo już pozamiatane, ale przyszła mi do głowy jeszcze taka, okaże się , czy słuszna koncepcja...
    Takiego kadru jeszcze nie było...
    Wszystkim Kolegom życzę miłych, rodzinnych Świąt.








    Ale ten świat wielki...








    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez yaroN ; 24-12-2012 o 15:50
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  8. #28

    Domyślnie

    ostatnia wersja i Czornyj'a są mega. Krzepiącym jest widzieć jak fajnie można obrobić średnio wyglądające zdjęcie.Można wiedzieć jak zrobiłeś to rozmycie?

  9. #29

    Domyślnie

    Dzięki. Zaznaczasz interesujący fragment lassem z ustawionym wtapianiem powiedzmy 150 px, (zależy do wielkości zdjęcia). Ctr+Shift+I i blurek wedle uznania. Ot i wsio... Warto zrobić kopię i na niej eksperymentować. Lecę do garów...


    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez yaroN ; 24-12-2012 o 15:58
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  10. #30

    Domyślnie

    jasne, ja po prostu boję się blurka i od takich zabiegów trzymam się z dala ale tutaj wyszło fajnie.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •