Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71
  1. #11

    Domyślnie

    Mój d800 odwiedził kilka dni temu serwis. Miałem mikroregulacje na ok -10 w sumie mi to nie przeszkadzało ale przy okazji wizyty na czyszczenie w ramach NPS poprosiłem o ustawienie AF. Korekta AF zrobiona została tego samego dnia. W tej chwili trafia idealnie z mikroregulacją na OFF. Nic nie chlapie, a lewe punkty działają tak samo jak środkowy - chodzi mi o celność w normalnych warunkach. W nocy pod kołdrą jeszcze nie próbowałem ale w domy przy energooszczędnych żarówkach jest OK. Bardzo dobra puszka MZ.
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krakowiak79 Zobacz posta
    Czy ktoś ew. mógłby mi napisać, czy to ja robię coś źle, czy Panowie Inżynierowie z Japonii powinni honorowo odejść?
    Po wydaniu przeszło 10.000 tys, można byłoby oczekiwać ciut więcej

    Czy macie jakąś sprawdzoną technikę zmiany szkieł ? Czy może ja robię gorzej, jeśli przy zmianie z jednego na drugie, jedną ręką odkręcam szkło, drugą mam od razu przygotowany dekielek w celu zabezpieczenia puszki, potem zakręcam dekielek na obiektywie. Chowam go, wyciągam inne szkło, zdejmuję z niego dekielek, dopiero wtedy odsłaniam dekielek z puszki i szybciutko montuję... Dekielki są regularnie czyszczone, odkąd mam D800 nie łaziłem po żadnych kopalniach, strychach i innych kurzących się miejscach....
    Nie ma się co tak denerwować po pierwszym razie. Ja, po ośmiu czyszczeniach matrycy z oleju w mojej D800 wciąż jestem spokojny.
    Serwis wyczyści bezpłatnie raz , może dwa a potem zacznie sugerować że nie ma się pojęcia o podstawowych zasadach higieny podczas wymiany obiektywów.
    Fuji : X-T1 , X-PRO1 + różne szkła

  3. #13

    Domyślnie

    Oglądam te sample i oglądam i oglądam i widzę, że D 800E RZONDZI .... żeby tak jeszcze nie syfił matrycy Mam nadzieję, że od marca 2013 r każdy D 800 E będzie IDEALNY ...

    Czy któryś z Panów może wymienić obiektywy IDEALNIE współpracujące z tym body ? ....
    Ostatnio edytowane przez NIKOLAY ; 08-12-2012 o 22:38

  4. #14

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
    Jedyne co jeszcze mogę zrobić to uprzejmie poinformować odwiedzających profil mojej strony www.krakow4u.pl na FB:
    http://www.facebook.com/photo.php?fb...=photo_comment o wspaniałych dokonaniach japońskich inżynierów
    Fotograf zakochany w Krakowie

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NIKOLAY Zobacz posta
    D 800E RZONDZI ....
    co robi ???
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  6. #16

    Domyślnie

    Mój po ok 7 tys przestał chlapać , teraz jest idealnie 4 tys i ani jednej plamy ,paprocha a często zmieniam szkła . Na początku nie było wesoło 5 razy czyściłem matryce.

  7. #17

    Domyślnie

    "10.000 tys"

    trochę przesadziłeś z ceną

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bucefal14 Zobacz posta
    "10.000 tys"

    trochę przesadziłeś z ceną
    Znaczy się, że trochę przepłacił.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokus66 Zobacz posta
    Znaczy się, że trochę przepłacił.
    A co ja mam powiedzieć 12900 zł zapłaciłem i to z pod lady

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mariusz67 Zobacz posta
    A co ja mam powiedzieć 12900 zł zapłaciłem i to z pod lady
    A nie zauważyłeś, że on napisał "10.000 tys", czyli 10 milionów...

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •