Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Tło do fotografii produktowej

    Witam,
    Mam pytanie materiału wykonania tła gdyż w szkole używałem tła z papieru nawiniętego na tuleje, a na allegro widzę tła z "materiału specjalnego przeznaczenia do fotografii". Są one takie dziurkowane i obawiam się czy nie będzie tego widać na zdjęciach produktowych gdzie zdjęcia robię z bliska i widać sporo szczegółów.
    Moje podejrzenia są bezpodstawne czy lepiej szukać papierowych teł??
    Na pewno ktoś ma doświadczenia związane z pracą na takim tle i może się wypowiedzieć :P na takie opinie najbardziej liczę.
    "Powiedziano, że coś tak małego jak trzepotanie skrzydła motyla...
    Może finalnie spowodować tajfun na połowie świata."

  2. #2

    Domyślnie

    jak duże produkty? może wystarczy Ci karton (brystol) kupiony w sklepie papierniczym?
    jak robisz z bliska to na pewno będzie widać fakturę tła PP - testowane
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  3. #3

    Domyślnie

    barlogpl kup papier lub folie w sklepie dla plastyków. Mam na myśli folie do wyklejania reklam. Nada się doskonale na tło. Masz do wybory, folie błyszczące lub matowe. Aukcję z linku, który podałeś daruj sobie. Zwykły bełkot reklamowy.

  4. #4

    Domyślnie

    a ja polecę to co mi polecił znajomy z forum czyli tło vinylowe bez porównania z tymi z allegro, na których tak jak pisali poprzednicy przy małych przedmiotach widać fakturę tła. pozdr.
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo miło mi z powodu takiego zaangażowania
    Są to przedmioty wielkości kubków, pluszaków itp czysto reklamowe na aukcję bez rewelacji. Dopiero później chciałbym się pobawić w tło na dalszym planie o jakiejś grze świateł (coś jakby wineta). Czyli papier lub folie spełnił by moje oczekiwania rozwijając to na ścianę i podłożę tak? mam stół bezcieniowy, ale to jest tylko kolor biały..:P
    "Powiedziano, że coś tak małego jak trzepotanie skrzydła motyla...
    Może finalnie spowodować tajfun na połowie świata."

  6. #6

    Domyślnie

    Dobre tło winylowe np. colorama (drogie niestety) lub zakup folii do wyklejania reklam (dużo taniej, w dodatku są również dostępne kolory metaliczne) - nie ma żadnej faktury, można kupić zarówno gładkie błyszczące jak i matowe, w dziesiątkach kolorów (a i tak najczęściej przydają się białe i czarne). Można to łatwo czyścić, wylewać na to płyny i nie niszczy sie jak karton.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #7

    Domyślnie

    arkusze papieru karton, w sklepie dla plastykow sprawdza sie bardzo dobrze przy takich malych przedmiotach
    moga byc tez folie proponowane przez Erie, kwestia osobistych preferencji

  8. #8

    Domyślnie

    a gdzie można kupić taka folie nadająca się na tło, może jakiś link do sklepu, aukcji
    D610; T24-70 2.8; NISSIN-Di866 MKII x 2;

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artuss811 Zobacz posta
    a gdzie można kupić taka folie nadająca się na tło, może jakiś link do sklepu, aukcji
    szukaj np. oracal (producent w miare taniej i dobrej folii) - metr kwadratowy to ok. 12-20 zł (w zależności od typu)
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  10. #10

    Smile

    Co do folii Orcal to wiem, że są po ok. 40zł, bo planuję wprowadzić je jako naklejki na samochody itp. w firmie reklamowej pewnie są i tańsze tyko kwestia poszukania dobrej hurtowni i tak planowałem wydać ok. 200zł na tzw.chinczyka statyw i 3-4tła. Pochodzę w tygodniu po papierniczych i sprawdzę wszystkie podane tu opcje napiszę ceny (w kuj-pom.) i które wybrałem dziękuję za pomoc
    "Powiedziano, że coś tak małego jak trzepotanie skrzydła motyla...
    Może finalnie spowodować tajfun na połowie świata."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •