Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21

    Domyślnie

    spoko spoko, ja nie z tych, co się gniewają
    Mamiya + Sony

  2. #22

    Domyślnie

    Ale wątek odżył, dobrze
    Ja cały czas zachodzę w głowę, gdzie robię błąd przy filmowaniu, że jakość obrazu nie jest taka jak u niektórych na vimeo czy yt...

  3. #23

    Domyślnie

    Pokaż.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thenewone Zobacz posta
    Ale wątek odżył, dobrze
    Ja cały czas zachodzę w głowę, gdzie robię błąd przy filmowaniu, że jakość obrazu nie jest taka jak u niektórych na vimeo czy yt...
    stawiam na element zwany "render as"

  5. #25

    Domyślnie

    Dokładnie w tym elemencie - "render as" - muszę robić jakiś błąd
    Ale mam nadzieję, że to rozgryzę...

  6. #26

    Domyślnie

    efekt końcowy zależy w 90% od postprodukcji, od tego w jaki sposób przygotujesz materiał, czyli w jaki sposób będziesz kręcił, na jakiej przesłonie, jak będziesz kadrował i oczywiście jak to potem zmontujesz, następnie dochodzi korekcja barwna, nałożenie filtrów i innych bajerów - i w taki właśnie sposób otrzymasz efekt filmowy lub telewizyjny. Sam to sprawdziłem i rzeczywiście tak właśnie jest
    NikonyD850, Z6, D810, i cała szklarnia...

  7. #27
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tk422 Zobacz posta
    efekt końcowy zależy w 90% od postprodukcji...
    Jeżeli tak, to po co Ci to d800? Po co piszesz takie (niczym nie poparte) bzdury?

  8. #28

    Domyślnie

    bo kiedy kupowałem D800 nie było D600, bzdury? Powiedz mi lepiej co takiego chcesz kręcić, zanim zaczniesz mnie dalej obrażać znawco
    NikonyD850, Z6, D810, i cała szklarnia...

  9. #29

    Domyślnie

    Dziś byłem w jednym ze sklepów, przetestować pracę obu D800 i D600 podczas filmowania i powiem tak że odniosłem wrażenie że D600 dużo mniej szumi niż D800 testowałem przy tym samym szkle, zależało mi na tym aby sprawdzić jak jest z ISO powyżej 6400 i mam wrażenie że D600 wychodzi lepiej i to sporo.
    Czy ktoś może to potwierdzić?
    Trochę denerwuje mnie to że nie ma w D600 regulacji przesłony podczas filmowania i przy testach trochę denerwowało bo trzeba było wyłączyć LV.

    Jestem ciekaw czy macie podobne odczucia.
    Nie wszystko wyglada tak, jak widzi to aparat
    Michalski

  10. #30

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •