Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie ankieta Nikona - obiektywy

    Dostaliście na @ link do ankiety Nikona na temat obiektywów ? Czyżby co się miało naprawić w relacjach z klientami, czy tylko ze mną
    http://www.europe-nikon.com/support.html

    taki tekst:

    Zaproszenie do udziału w ankiecie dotyczącej obiektywów NIKKOR

    - Państwa opinie są dla nas ważne i cenne -

    Drogi użytkowniku obiektywu firmy Nikon,

    Firma Nikon Europe postanowiła przeprowadzić krótką ankietę wśród użytkowników obiektywów NIKKOR, aby uzyskać informacje na temat potrzeb swoich klientów. Uzyskane informacje zostaną wykorzystane do działań, których celem jest tworzenie nowych produktów. Dlatego Państwa udział w ankiecie jest dla nas bardzo ważny.

    Zaproszenia do udziału w ankiecie nadsyłane są losowo na podstawie listy naszych klientów. Decyzja o udziale w tej ankiecie zależy od Państwa. Informacje podane przez Państwa zostaną przeanalizowane z zachowaniem anonimowości, prosimy więc o szczere i otwarte odpowiedzi.

    Proszę kliknąć odsyłacz 'Otwórz ankietę' , aby otworzyć ankietę w wersji online.

    Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 20 - 25 minut.

    Proszę nie używać adresu e-mail, z którego nadesłano ankietę, aby skontaktować się z firmą Nikon Europe, W tym celu proszę odwiedzić lokalną witrynę firmy Nikon: http://www.europe-nikon.com/flashmap/support.html

    Wypełnione ankiety należy odesłać do 10 grudnia.

    Dziękujemy z góry za poświęcony czas.


    NIKON EUROPE
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2

    Domyślnie

    Dostałem, niestety ankieta jest imo całkiem bez sensu.

    Nie wiem czego mogliby się dowiedzieć w ten sposób...

  3. #3

    Domyślnie

    Też dostałem, u mnie dotyczyła obiektywu 14-24/2,8
    Ankietę przeprowadzał Nikon Europe nie Polska.
    Według mnie nie była całkiem bez sensu.
    Camera Obscura, DX, FX, XXX

  4. #4

    Domyślnie

    Też dostałem.
    U mnie pytali o 17-55.

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie przesłuchiwali w sprawie 70-300VR.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  6. #6

    Domyślnie

    Mnie w sprawie 35mm f1,4 nie mam i nie zamierzam mieć. Coś chyba bez sensu.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Mnie w sprawie 35mm f1,4 nie mam i nie zamierzam mieć. Coś chyba bez sensu.
    Hmm, to ciekawe. Mnie pytali o obiektyw, który mam zarejestrowany, no a potem takie tam odnośnie planów, na co zwracam uwagę kupując sprzęt foto (parametry, format DX/FX/N1, budowa itd.), czy ważne jest wszystko w jednym, jak to teraz w modzie, czy nie i takie tam. Rozeznanie robią na co sobie mogą pozwolić - zawsze zaznaczałem, że niska cena jest bardzo ważna
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie pytali o 18-55 ED (bez VR). Zarejestrowany mam 18-55 VR...

    Tylko nie wiem co miały wspólnego z obiektywami kolejne pytania - raczej tyczyły się ogólnie aparatów i to w większość chyba kompaktów...
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  9. #9

    Domyślnie

    Pewnie z racji sporej ilości zarejestrowanego sprzętu, chyba zawodowego rokuje według nich na potencjalnego nabywcę 35mm f1,4 , ale nie ze mna te numery brunery tekst o losowym rozsyłaniu ankiety chyba między bajki trzeba włożyć
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #10

    Domyślnie

    Mnie pytali o 14-24, ale pytania całkiem bez sensu...

    Jedyne co mi do głowy przychodzi to pytania z działu marketingu pod kątem tego co wypisywać w reklamach "na co ludzie zwracają uwagę"...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •