Close

Strona 1 z 83 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 828
  1. #1

    Domyślnie D7000 po kalibracji....

    Heyka

    Dzisiaj dostałem już mojego D7000 po kalibracji. Oczywiście po nagrzaniu się body (trochę zaparowało) zacząłem testować. Powiem szczerze..... takiego aparatu się spodziewałem od razu po kupieniu. Po prostu każdy strzał w punkt i ostro. Miałem sprzedawać n50 1.8D (na D80 był świetny a na D7000 kicha) ale teraz jest nie tylko dobry, a rewelka! Bez żadnej mikrokalibracji. N18-105 za każdym razem w punkt i ostro. Test na książkach - super. Ludzie, wysyłajcie puchy na kalibrację od razu po kupnie (chyba, że od razu trafia idealnie) Body jest wreszcie takie, jak powinno, aż się chce w plener iść

    ps Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, czy Nikon od razu nie może wypuszczać na rynek tak skalibrowanych aparatów? Jeszcze czekoladki dodaje gratis - myślałem że na osłodę, bo nic się nie dało zrobić a tu taka niespodzianka Jeszcze wczoraj SB-900 naprawiłem (wymiana IGBT po ściągnięciu go z USA) Zapowiada się super weekend.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  2. #2

    Domyślnie

    Aż się mojej puszki nie mogę doczekać
    Wypijmy za blendy...

  3. #3

    Domyślnie

    z tego co wiem nie z kazda puszka tak im dobrze idzie.

    do tego masz same Nikonowskie szkiełka, ciekawe co bedzie przy dajmy na to: sigmie, tamronie czy tokinie...
    2x D500 N10,5/2.8fisheye, S18-35/1.8art, S50-100/1.8art, 2xN622mkII, YN460II, RF602, fastpack250 & camrock..

  4. #4

    Domyślnie

    Jak ktoś ma takie w Białymstoku, to mogę podjechać z puszką i sprawdzić. Na razie ze szkieł z AF mam tylko szkła od Nikona, ale planuję zakupić tamrona 17-50 albo 28-75 f:2.8 Przed kalibracją miałem na nikonowskich szkłach same cyrki i losowy AF.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  5. #5

    Domyślnie

    Cieszy ta informacja. Dam znać jak pracuje D7000 z tamronem jak moja pucha do mnie wróci. Fajnie, że jesteś zadowolony. Ja nie mogę się doczekać mojego aparaciku.

  6. #6

    Domyślnie

    Wysyłaliście do serwisu samo body czy body + własne szkło ?
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

  7. #7

    Domyślnie

    Ja wysyłałem ze szkłem ale niepotrzebnie.
    Jeśli masz problem z body-wysyłasz samo body.
    Wypijmy za blendy...

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam szkła także bez silnika i takich się nie kalibruje. Problem był ewidentnie z puchą, która losowo trafiała lub nie trafiała w punkt. Wysłałem samą puszkę.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  9. #9

    Domyślnie

    to moze jakies sample testowe po serwisie ktos rzuci?
    2x D500 N10,5/2.8fisheye, S18-35/1.8art, S50-100/1.8art, 2xN622mkII, YN460II, RF602, fastpack250 & camrock..

  10. #10

    Domyślnie

    Fajnie by było jakby ktoś podrzucił fotkę z przed i po serwisie.
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

Strona 1 z 83 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •