Close

Strona 2 z 83 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 828
  1. #11

    Domyślnie

    Jak długo czekałeś na aparat?

  2. #12

    Domyślnie

    Aparat wrócił po 3-ch tygodniach - bez weekendu. Fotki sprzed regulacji pokasowałem, jak odzyskam, to wkleję linki
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #13

    Domyślnie

    Mój ma status "naprawa ukończona", uwinęli się z tym w 4 dni, ciekawe ile zajmie serwisowi wysyłka...
    Wypijmy za blendy...

  4. #14

    Domyślnie

    Tez czekam na body ale ja z Wawy we wtorek byl na serwisie dzisiaj w ABFoto do odbioru. W sklepie mowili prosze Pani nie ma zadnego problemu, a w serwisie po obejrzeniu moich zdjec no i oczywiscie po swoich probach powiedzielei ze nadaje sie do serwisu. mam tylko nadzieje ze bedzie ok?

  5. #15

    Domyślnie

    Zastanawiam się czy wysyłając teraz, wróci przed świętami?

  6. #16

    Domyślnie

    Zastanawiam się na czym polega kalibracja, nie ma jakiejś instrukcji typu zrób to sam ?
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

  7. #17

    Domyślnie

    Czy jest ktos, kto jeszcze nie planuje wysyłki swojego d7000 na kalibrację?

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gusi Zobacz posta
    Czy jest ktos, kto jeszcze nie planuje wysyłki swojego d7000 na kalibrację?
    ...i to jest dobre pytanie.
    Jak wszyscy wyślą swoje body do kalibracji, to czas oczekiwania wzrośnie do miesiąca albo i dłużej.

  9. #19

    Domyślnie

    Ocho, przechodzimy znowu w wątek "jaki to ten d7000 jest nieudany"...
    Wypijmy za blendy...

  10. #20

    Domyślnie

    Jaki nieudany? Mój miał akurat od nowego nieskalibrowany AF, po kalibracji sprawuje się na radzie super. Z tego, co czytałem tu na forum i w innych miejscach także, to Nikon ma tą "produkcyjną" kalibrację w nosie i wiele puszek sprzedaje z nieskalibrowanym AF. Może liczy na to, że ludzie kupią body i jakiś kit (skoro to amatorska pucha) i nigdy się nawet nie zorientują, że maja walnięty AF. Ja miałem akurat (dzięki Bogu) porównanie do innych puszek nikona, które pracowały z tymi samymi szkłami więc wiedziałem od początku, że coś jest nie teges. Łudząc się, że to nowa 16Megowa matryca, nowe body, które trzeba poznać, nie najnowsze już obiektywy itp, czekałem z tą wysyłką prawie 2 miesiące. A teraz żałuję, że nie zrobiłem tego od razu. Miałbym mniej problemów i mniej nerwów by mnie to kosztowało. D7000 ze sprawnym AF to naprawdę świetna pucha.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

Strona 2 z 83 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •