Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Band of Brothers...

    Witam, nie wiem czy to dobry dzial ale zdjecia ktore tu prezentuje sa niejako pewnym reportazem Opinie i uwagi mile widziane.

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

    10

    11

    12

    i bonusik

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawa ekipa spadochroniarzy. Podoba mi się 1. Rozmaite style B&W trochę przeszkadzają w odbiorze reportażu jako całość. Masz może drugą cześć z Anglikami z ostatniego zdjęcia?
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #3

    Domyślnie

    dla mnie jako amatora sesja fajna i w sumie podoba mi się obróbka. Jedyne zdjęcie, do którego miałbym uwagę to 7. Mam po prostu wrażenie, że żołnierz w dolnym rogu lekko się uśmiecha, jest zrelaksowany, a nie maksymalnie spięty, bo właśnie trwa natarcie (albo obrona). Ciekawa obróbka, zastanawiam się, czy dla jednolitości przekazu, nie lepiej byłoby cały reportaż zrobić w jednej kolorystyce..ale nie upieram się.
    Jacek
    -------------------------------------------------------
    D850+D810 /N24-120/N70-200/N85 1.4/ N16-35 / N28

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki za komentarze. Wiem, ze jako reportaz powinno sie to trzymac kupy tematycznie i obrobkowo ale zdjecia byly robione pod ta grupe a z reguly jest tak, ze kazdemu podoba sie co innego.
    Zdjecie 5 i 12 jest tylko z Anglikami Pozdrawiam

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar misio1399
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Kraków/ Faringdon UK
    Posty
    138

    Domyślnie

    bardzo fajny efekt 5 zdjecia jak dla mnie jest najlepsze

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2011
    Miasto
    Aleksandrów Łódzki
    Posty
    42

    Domyślnie

    Fajne kadry podobają mi się. Na pierwszej focie trochę za dużo jak dla mnie się dzieje. Szkoda, że nie jest wszystko spójne kolorystycznie.

  7. #7

    Domyślnie

    Nie jest spojne kolorystycznie poniewaz w zamiezeniu nie byl to reportaz. Do dzialu portretow tez nie bardzo mi to pasowalo wiec wrzucilem tutaj. Mam nadzieje ze az tak bardzo nie przeszkadza. Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •