Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaleidoStar Zobacz posta
    Rafał,a na twarzy można użyć? na pirata się robię w przyszłym tygodniu i by mi się przydała blizna btw co jest z moim mózgiem, ze za każdym razem tytuł tego wątku czytam jako "jak zdjąć bieliznę"...
    Kolodium używa się bezpośrednio na rany, więc nic nie powinno się stać. Na wszelki wypadek można wcześniej skórę delikatnie posmarować gliceryną, "blizna" będzie łatwiej odchodzić.

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Coś mi się kołacze po zakamarkach pamięci, że podobnie można użyć białka z surowego jajka kurzego.
    Kolodium jest na bazie eteru i alkoholu etylowego, więc schnie praktycznie momentalnie. Jajko znacznie dłużej.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 28-11-2012 o 13:50 Powód: lit.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Musisz zdobyć coś, co się nazywa kolodium, w aptece nie powinno być z tym problemu.
    No i tutaj może być problem, przynajmniej w Częstochowie:P Muszę zrobić kilka zdjęć na uczelnie więc pomyślałem, że podkradnę pomysł z bliznami od kolegi. Zwiedziłem dzisiaj 5 aptek w 3 panie nie wiedziały jak to napisać (jak powiedziałem okazało się, że nie ma) w jednej po prostu nie było, a w ostatniej zostałem poproszony o receptę;| Wolves jak uda Ci się gdzieś zdobyć ten specyfik, daj znać bardzo Cię proszę Ja jeszcze w najbliższym czasie przejdę się po jakichś sklepach artystycznych czy też hurtowniach kosmetycznych, więc jak sam zdobędę to również dam znać
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  3. #23
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ja kupuję tu , ale biorę to w ilościach hurtowych. Popytaj w aptekach które robią leki na zamówienie, kolodium dla aptek produkuje ta firma . Może zadzwoń do nich i spytaj, kto to będzie miał u Ciebie. Jeśli jest w Twoim mieście Cefarm, to też możesz u nich spytać.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #24

    Domyślnie

    No to pani w której mają ten specyfik jako recepturowy, zażądała ode mnie recepty... Będę szukał... Wielkie dzięki za pomoc!
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  5. #25
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez audifan91 Zobacz posta
    No to pani w której mają ten specyfik jako recepturowy, zażądała ode mnie recepty... Będę szukał... Wielkie dzięki za pomoc!
    Nie ma za co.
    Problem może być w tym, że głównym składnikiem kolodium jest eter. I przy odpowiednim użyciu, można się nieźle tym eterem sponiewierać.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez audifan91 Zobacz posta
    No to pani w której mają ten specyfik
    Intrygujące.
    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Nie ma za co.
    Problem może być w tym, że głównym składnikiem kolodium jest eter. I przy odpowiednim użyciu, można się nieźle tym eterem sponiewierać.
    Mogliby dodawać podtlenek azotu, byłoby jeszcze wesoło na dokładkę.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •