Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11

    Domyślnie

    Niby musi polować, ale w takim NEX-5N gdzie metoda jest taka sama, polowania nie widać -jest płynnie, dojazd w punkt i nie dalej, nie ma co chwila "poszukiwania".

  2. #12

    Domyślnie

    Woland, w Twoim przypadku postaw aparat na statyw, ustaw hiperfokalną i filmuj bez AF, o AF podczas filmowania nikkonem zapomnij.
    Ostatnio edytowane przez A_S_T_O_R ; 26-11-2012 o 21:22
    Canon do pracy, Nikon z sentymentu

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez A_S_T_O_R Zobacz posta
    Woland, w Twoim przypadku postaw aparat na statyw, ustaw hiperfokalną i filmuj bez AF, o AF podczas filmowania nikkonem zapomnij.
    hiperfokalną?:P czyli? foka która się hiper porusza?

  4. #14

    Domyślnie

    Umarłem)) Woland...Pozwolę sobie napisać: Jesteś Świrem:P Widać to też po Twoich zdjęciach. Tak trzymaj. Pozdrawiam:
    ticas@wp.pl
    D7000/Nikkor 18-105 VR / Nikkor AF 50 f/1.4D

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    hiperfokalną?:P czyli? foka która się hiper porusza?
    Bez osobistych wycieczek i z dużą dozą obiektywizmu oraz dystansu (żart znaczy się)... Nazwać Cię fotografem to jak jak nazwać Mroczków aktorami
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Redskull Zobacz posta
    Bez osobistych wycieczek i z dużą dozą obiektywizmu oraz dystansu (żart znaczy się)... Nazwać Cię fotografem to jak jak nazwać Mroczków aktorami
    Phi.. w ostatnim artykule o mnie, sam twierdzę że nie jestem fotografem, więc teraz nawet nie poszło mi w pięty

    pomijając już fakt że nie rozumiem tego przytyku w tym dziale

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Niby musi polować, ale w takim NEX-5N gdzie metoda jest taka sama, polowania nie widać -jest płynnie, dojazd w punkt i nie dalej, nie ma co chwila "poszukiwania".
    A dlaczego filmowanie w Nikonie musi byc manualne? No i nastepne pytanie tyczy sie Nex-a, tez w Nexie lepiej jest filmowac manualnie?
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  8. #18

    Domyślnie

    Konkretnie w przypadku o którym dyskutujemy chodzi o łapanie ostrości -w Nikonie lepiej użyć ostrzenia ręcznego, bo to co daje automat jest tragiczne, w NEX można z powodzeniem zdać się na ostrzenie automatyczne -wygląda ładnie, działa płynnie i skutecznie.

  9. #19

    Domyślnie

    Nexa nie używałem, w Nikonie d7000 af zbyt dużo błądzi i poprawia i to przy szkłach topowych z f 2,8 dlatego ja af sobie odpuściłem przy filmowaniu.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez A_S_T_O_R Zobacz posta
    Nexa nie używałem, w Nikonie d7000 af zbyt dużo błądzi i poprawia i to przy szkłach topowych z f 2,8 dlatego ja af sobie odpuściłem przy filmowaniu.
    niestety potwierdzam, af ciągle szuka, a jeśli foczka się jeszcze gwałtownie rusza na łóżku to wcelować jest naprawdę trudno

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •