Close

Strona 199 z 293 PierwszyPierwszy ... 99149189197198199200201209249 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 981 do 1 990 z 2925
  1. #1981

    Domyślnie

    no na więcej fps to chyba nie ma co liczyć
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #1982

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zetec Zobacz posta
    Kurzenie i olej (nie mogłem gruchą z pędzelkiem tego wyplenić).
    Przy okazji poprosiłem o regulację AF i zrobili bo o wiele mniej używam teraz mikrokalibracji.
    Generalnie naprawiali 3 tygodnie a drugie 3 wysyłali. Powód? Brak adresu który im wysyłałem kilka razy mailem.
    Pan rozbrajająco stwierdził, że ktoś chyba wykasował maile...
    A wysłali dopiero po moim telefonie z opierdółką...

    Dali na pocieszenie w metalowej kasetce czekoladki.

    Pzdr
    Nie pocieszaj sie kupiłem u nich jedną gume do d90 za 20,0zl i tez dostałem firmowe pudełko z czekoladkami
    D800 , D810 N 50/1.8|N 14-24 |N 24-70 | N 70-200VRII | Zenitar 16 fish | SB910,SB600

  3. #1983

    Domyślnie

    Te czekoladki na bank są przeterminowane!! Albo zleżałe..To jest niemożliwością, żeby tak sami z siebie obdarowywali ludzi dobrymi, świeżymi czekoladkami

  4. #1984

    Domyślnie

    Nikon daje czekoladki. Teraz pewnie zacznie się na forach dentystycznych marudzenie że czekoladki kurzą po zębach ! : o

  5. #1985

    Domyślnie

    To nie czekoladki. Coś z tym kurzem z D600 trza robić
    Coraz mniej Nikona.

  6. #1986

    Domyślnie

    Zapytajcie harba, wiem, ze wymienili mu "Shutter plate" i o ile sie nie myle zamist kurzu mial sporo oleju
    Ja jak narazie odpukac moj kurzy coraz mniej, problem rozwiazuje skutecznie grucha i jestem bardzo zadowolony
    Czyszczenie na mokro machne sobie po 10k zdjec, narazie mam ok 3k
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 30-11-2013 o 00:39

  7. #1987

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Zapytajcie harba, wiem, ze wymienili mu "Shutter plate" i o ile sie nie myle zamist kurzu mial sporo oleju
    Ja jak narazie odpukac moj kurzy coraz mniej, problem rozwiazuje skutecznie grucha i jestem bardzo zadowolony
    Czyszczenie na mokro machne sobie po 10k zdjec, narazie mam ok 3k
    Zazdroszcze ci cierpliwości z tym czyszczeniem Greg77, na prawdę. Mnie to by strasznie irytowało, wiem wiem, teraz się pojawi komentarz "kiepskiej baletnicy to i rąbek od spódnicy..."
    Coraz mniej Nikona.

  8. #1988

    Domyślnie

    Jakiej cierpliwosci? Na 3k zdjec dwa razy przedmuchalem, przeslony u mnie raczej wysokie sa...dodam jeszcze, ze te 3k zrobilem od sierpnia tego roku.

  9. #1989

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez weller Zobacz posta
    Zazdroszcze ci cierpliwości z tym czyszczeniem Greg77, na prawdę. Mnie to by strasznie irytowało, wiem wiem, teraz się pojawi komentarz "kiepskiej baletnicy to i rąbek od spódnicy..."
    Kluczowe w tej wypowiedzi jest "mnie by". Znaczy nie masz a wiesz co by cię. Po dwa czym robisz? Ja przed kupnem D600 poczytałem opinie o D600 i jedyne co mi nie pasowało to kurzenie. Po czym wziąłem swojego kilkuletniego D3oo, wycelowałem w sufit na f16 i obejrzałem. No masa syfów. Przez te lata o tym nie wiedziałem. I kupiłem D600 w pięknej cenie

  10. #1990

    Domyślnie

    Zgadzam się z tym tylko, że syf na matrycy powstaje z Waszej winy a nie z winy aparatu w przypadku D300, a D600 w specyfikacji ma -dodatkowo po kilkunastu zdjęciach na matrycy pojawia się żużel. Ja na mojej 300-tce mam bardzo mało syfu, a matryce czyściłem w 2012 roku gruchą. Pewnie niczego by nie było gdybym nie żonglował szkłami. Natomiast D600 co by się nie działo to syfy będą, jednym to przeszkadza (mi np.) innym nie. Myślę że nie ma co dalej drążyć temat. Byłbym bardziej optymistycznie nastawiony gdyby nikon do D300 wrzucił matryce z D600 i sprzedał to jako D400 plus syf na matrycy, może wtedy pokochałbym gruszkę. Jakoś bym przebolał ten kurz.
    Coraz mniej Nikona.

Strona 199 z 293 PierwszyPierwszy ... 99149189197198199200201209249 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •