Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Akredytacja

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Mysłowice
    Posty
    82

    Domyślnie Akredytacja

    Cześć. Nie wiem czy to odpowiednia kategoria, ale nie mam żadnego innego pomysłu gdzie to wsadzić.
    Otóż mam pytanie : Jak można uzyskać akredytacje na dany koncert, kiedy nie jest się związanym z żadną redakcją ? Mam 17 lat, od ok. roku zawsze jak chodze na koncert - a chodzę bardzo często, robię zdjęcia, niestety zza barierek.. Chciałabym uzyskać akredytacje na dane koncerty. Czy jestem to w stanie jakoś załatwić ? Mam pisać na meila do klubu, w którym odbywa się koncert ? Czy do artysty, który tam gra ? Chodzi mi o MegaClub w Katowicach.
    Jeśli ktoś wie coś więcej, jest mi w stanie jakoś pomóc to proszę o odpowiedzi tutaj, lub na meila - wiktoriad4@wp.pl

    Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. ; )

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wikk Zobacz posta
    Mam pisać na meila do klubu, w którym odbywa się koncert ? Czy do artysty, który tam gra ?
    pisz do organizatora

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Mysłowice
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    pisz do organizatora

    Mam podać swoje dane, po co będę mi te zdjęcia (budowanie portfolio) i coś jeszcze ?
    A co jeśli jest wzmianka o redakcji ? Napisać, że z nikim nie współpracuję ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wikk Zobacz posta
    Mam podać swoje dane, po co będę mi te zdjęcia (budowanie portfolio) i coś jeszcze ?
    A co jeśli jest wzmianka o redakcji ? Napisać, że z nikim nie współpracuję ?
    Przy założeniu, że masz bilet na dany koncert, nie powinno być żadnego problemu. Przy braku biletu, problem na pewno się pojawi jeśli to będzie DUZY koncert, a lista akredytowanych będzie dłuuuga. Przy mniejszych imprezach częściej można się wbić.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Mysłowice
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -bob- Zobacz posta
    Przy założeniu, że masz bilet na dany koncert, nie powinno być żadnego problemu. Przy braku biletu, problem na pewno się pojawi jeśli to będzie DUZY koncert, a lista akredytowanych będzie dłuuuga. Przy mniejszych imprezach częściej można się wbić.

    Zakładając, że klub pomieści 1200 osób ? - wątpię, żeby był full.
    Zazwyczaj jest dwóch fotografów.
    No to piszę, dzięki za odpowiedź! ; )

  6. #6

    Domyślnie

    W MegaClubie chyba fosy nie ma, tam - o ile wiem - poszaleć się za bardzo nie da.
    N

  7. #7

    Domyślnie

    Napisz że budujesz portfolio i jeśli wymagana jest akr, zaoferuj zdjęcia za wejście.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charlie_kr Zobacz posta
    Napisz że budujesz portfolio i jeśli wymagana jest akr, zaoferuj zdjęcia za wejście.
    nic takiego nie pisz! Nie przyzwyczajaj organizatorow do darmowek...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    nic takiego nie pisz! Nie przyzwyczajaj organizatorow do darmowek...
    to też jest jakaś myśl.
    Jednak jak amator ma zbudować portfolio z koncertów? wydawać kasę na bilety? i tak powiedzmy 2 lata. Potem przez 2 lata będzie dostawać kasę za zdjęcia (podejrzewam że mniejszą niż wydał na bilety).
    4-5 lat a on dalej nic nie "zarobił"
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #10

    Domyślnie

    Ostatnio powiedzialem do znajomego: nie dawaj d.upy za darmo! "Dzieki niemu" inni stracili kontrakt na caly rok. Jakby nie patrzec, to chleb.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •