Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: długie szkła

  1. #11

    Domyślnie

    We wszystkich dwoch Tamronach, ktore wymianiles uzyta jest 1 soczewka LD (Low Dispersion czyli, prawdopodobnie slabszy, odpowiednik ED - Extra Low Dispersion)
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    dzięki sylwiuszu - jestem zaproszony przez sklep d przetestowania tych szkieł ale szala się przechyla na sigmę gdyż ma ona trzy takie szkła
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    otwock k/warszawy
    Posty
    132

    Domyślnie

    mam sigme 28-300mm 3.5-6.3 SLD Aspherical
    i jakosciowo mi odpowiada ale nie sa to wysokie loty a taki obiektyw jest poprostu fajny bo duuzy zoom
    nie potnie ci oczu ostroscia ale na dzienny spacerek z psem nad woda czy w lesie bedzie fajny
    do pstrykania na monitor i nie za duzych odbitek fajny a jak za malo ostry to z sofcie mozna te troszke podostrzyc

    a wady owszem:
    nie zawsze chce ostrzyc jak jest ciemno
    odleglosc ostrzenia 0.89m do 1.29m zaleznie od ogniskowej
    czasami zaslania oswietlacz i tym bardziej ciezko mu ostrzyc
    za ciezki i za daleko trzeba sie oddalac i troszke za waski na impreze domowa

    dla niewymagajacego urzytkownika i paparacci do brukowca badz internetu jak pisal Mad Max
    N.I.K.O.N.: Networked Intelligent Killing and Observation Neohuman
    |D70| |Nikkor 50mm| |Nikkor 35-80mm| |Sigma 28-300mm| |SanDisk 512MB|

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    dzięki za wszystkie wypowiedzi i Wasze spostrzeżenia co uświadomiło mnie że w moim przypadku szkło 70-300 będzie najlepsze (kasa) i po przetestowaniu Tramtonów podejmę ostateczą decyzję. Narazie Sigma wygrywa
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •