Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że do wgrywania używałem takiej przejściówki na SD. Z tym iTunes'em coś licho mi idzie. Dobra popróbuję i jak nie dam rady, to się dopytam.

  2. #22

    Domyślnie

    Melduję posłusznie, że stary iPad wyczyszczony!!! Nawet założyłem teściowej konto na iCloud'zie i wgrałem najnowsze oprogramowanie. Wyczyszczony również z zewnątrz i gotowy na podmiankę.
    Dziękuję MariuszJ za cenne wskazówki. Poszło jak z płatka

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    No i koniecznie zainstalujcie teściowej tvp, tvn i ipla playery, niech się zakatuje tymi serialami
    Próbowałem zainstalować, ale pojawił się jakiś Silverlight i... Dupa biskupa. Pisze, że nie obsługuje. Jest jakiś myk na to?
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 17-11-2012 o 15:07 Powód: łączenie postów

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 124miko Zobacz posta
    Próbowałem zainstalować, ale pojawił się jakiś Silverlight i... Dupa biskupa. Pisze, że nie obsługuje. Jest jakiś myk na to?
    Instalować aplikacje możesz jedynie przez Appstore. Wejdź, wyszukaj tvp, tvn i ipla, zainstaluj.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  4. #24

    Domyślnie

    Czy warto dopłacić 300 PLN'ów do iPada4 ?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 124miko Zobacz posta
    Czy warto dopłacić 300 PLN'ów do iPada4 ?
    Lepszy procesor, ale bez rewolucji. Ta sama Retina. Nowe złącze = droższe akcesoria. Ogólnie raczej kosmetyka, niemniej jeżeli kupujesz jako pierwsze urządzenie tego typu, chyba warto.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •