Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Radzić nie będę, ale rozbawiłeś mnie...
    [/I]
    Wiem, że ton mojego posta był lekko żartobliwy, ale ta znajomość jest od ok. 28 lat oparta o dość szorstkie zasady
    Chociaż kiedyś naszła mnie taka refleksja, że to chyba jedyne w pełni odwzajemnione uczucie w moim pięćdziesięcioletnim życiu

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    Dodatkowy argument - będziecie mieli te same tablety, łatwo będzie pomóc.

    Jako przeglądarka zdjęć, tablet jest niezastąpiony.

    Przy czym proponowałbym już nie ścibolić tych dwóch stów - na retinie naprawdę lepiej to wszystko wygląda, a zdjęcia to już po prostu nieziemsko.

    No i koniecznie zainstalujcie teściowej tvp, tvn i ipla playery, niech się zakatuje tymi serialami
    Pomocy z komputerami to ja potrzebuję. Radzę sobie z tym diabelstwem gorzej niż średnio

    Właśnie walczę z tym nowym i próbuję go odpalić, ale zatrzymałem się na jakimś haśle do icloud ( mówi, że zapomniałem, ale ja nie pamiętam żebym coś takiego w ogóle miał ).

  3. #13

    Domyślnie

    Walczysz z MACiem?! No normalnie sobie zrobie screena, tak na wszelki wypadek...
    d70s + N18-70 + N55-200

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Walczysz z MACiem?! No normalnie sobie zrobie screena, tak na wszelki wypadek...
    Ja naprawdę nie żartuję - nie rozumiem co to znaczy " sobie zrobić screena " i to jeszcze "na wszelki wypadek".

  5. #15

    Domyślnie

    Konto na iCloud.com możesz założyć później. Na tym koncie (czyli w internecie) będą trzymane Twoje ustawienia, kontakty, zdjęcia.

    Trochę dziwne, że nie proponuje Ci założenia konta przy starcie, od tego zaczyna się procedura z nowym ajpadem. Nie był on czasem "troszkę" używany?

    Jeżeli wszystko zawiedzie, ściągnij i zainstaluj na komputerze program iTunes. I tak będzie Ci potrzebny do m.in. wrzucania zawartości na tablet. Po uruchomieniu, kliknij na Sklep/iTunes Store. Chyba od razu wyskoczy Ci propozycja założenia konta, ewentualnie wyskoczy wtedy gdy będziesz próbował się zalogować.
    Ostatnio edytowane przez MariuszJ ; 16-11-2012 o 23:10

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  6. #16

    Domyślnie

    Założyłem tego iClouda i odpalił.
    Teraz jest problem jak przesłać zdjęcia i filmy ze starego iPada na nowy i jak potem je ze starego wypierniczyć ( i np. Takiego Skypa też nie wiem jak się pozbyć ). Pewnie pomogłoby uaktualnienie oprogramowania - w nowym widzę takie funkcje.

  7. #17

    Domyślnie

    Przywrócić ipada do stanu "0" możesz w iTunes (jeżeli dobrze pamiętam). Wszystko inne również zrobisz tam. Usuwasz aplikacje przez dłuższe przytrzymanie ikony.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  8. #18

    Domyślnie

    Chytry plan powstał w mojej główce. Wyczyścić pamięć w mojej starej dwójce, i dać teściowej ( mój iPadzik wygląda jak nówka - od początku w ubranku ). Dla siebie oczywiście zakupię trójeczkę z retiną ( ew. Czwóreczkę - jak sądzicie czy warto dopłacić do tego nowego procka ? ).
    Proszę o poradę, jak przenieś zdjęcia i muzę do nowego i wykasować w starym?
    P.S. Skypa udało mi się wywalić.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta

    Bardzo pomaga mycie rąk...
    Co 15 minut, a to już jest jednym z najczęstszych objawów zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego.

  10. #20

    Domyślnie

    Muzykę, filmy musiałeś tam wgrać dzięki iTunes. Więc je masz na komputerze. Niestety, jeżeli "czyste" iTunes połączysz z "pełnym" iPadem i zsynchronizujesz, wyczyścisz go z danych.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •