Close

Zobacz wyniki ankiety: Która obróbka najlepsza?

Głosujących
61. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    11 18,03%
  • 2

    11 18,03%
  • 3

    8 13,11%
  • 4

    2 3,28%
  • 5

    22 36,07%
  • 6

    7 11,48%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Talking Zabawa w Rawki nr 27 - Głosowanie

    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  2. #2

    Domyślnie

    Głos oddany
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  3. #3

    Domyślnie

    Ja juz widze prace ktora bije wszystkie.....gratuluje autorowi, znakomita obrobka, ale ktora to to powiem po wszystkim

  4. #4

    Domyślnie

    Greg77 wiemy, że wygra dwójka A swoja drogą, czy "kotlety" mają na celu uśmiercenie RAWek? Przypomnijcie sobie 14 i 15 edycje i jakie tam były foty z potencjałem. Potrafiłem się bawić tymi zdjęciami dłużej niż dzień. Aktualnie olałem 27, bo kotlet to tylko z kością! Czekam na ambitną edycję nr 28.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie jest to 2

  6. #6

    Domyślnie

    Chlopaki, przestancie. Trzeba bylo swoja propozycje wrzucic. A nie tylko same irlandzkie pejzarze
    Raz jest lepiej, raz gorzej. Ale jak widac, w tej edycji ilosc propozycji nie powalila
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  7. #7

    Domyślnie

    A ja Wam powiem, że jak widzę w takim pięknym kościele wątpliwe "ozdoby" w rodzaju plakatów, ekranów czy tronu z JP2, to jakoś tak przykro mi się robi... Że teraz już nikomu się nie chce dbać o choćby minimalną estetykę... Przecież to wygląda paskudnie - nie sądzicie?
    A głos oddany swoją drogą

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iljuszyn Zobacz posta
    A swoja drogą, czy "kotlety" mają na celu uśmiercenie RAWek? Przypomnijcie sobie 14 i 15 edycje i jakie tam były foty z potencjałem. Potrafiłem się bawić tymi zdjęciami dłużej niż dzień. Aktualnie olałem 27, bo kotlet to tylko z kością! Czekam na ambitną edycję nr 28.
    Przepis jest prosty - wysyłaj, wygrywaj i wstawiaj lepsze foty

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reed Zobacz posta
    Chlopaki, przestancie. Trzeba bylo swoja propozycje wrzucic. A nie tylko same irlandzkie pejzarze
    Raz jest lepiej, raz gorzej. Ale jak widac, w tej edycji ilosc propozycji nie powalila
    Slowa nie powiedzialem....!!!
    Podoba mi sie jedno i to bardzo!

  10. #10

    Domyślnie

    Mi tez, to z plazma
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •