Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1

    Domyślnie Ultrabook Samsung 530U3C

    Po trzech latach używania wszelkiej maści 10 calowych netbooków chce kupić porządniejszy i przede wszystkim większy sprzęt. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie 13 calowy ultrabook od Samsunga. Wygląda całkiem ciekawie, 18mm grubości, 1,5 kg wagi w środku 8GB ramu, procek i5, bateria trzeba dość długo.

    http://www.x-kom.pl/p/117574-ultrabo...-500-win8.html

    Co o nim myślicie, warto? Może ktoś z Was go posiada?
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    Jak Ci cale nie straszne to się rozglądnij bardziej, za 3000 można dostać 14-15 calowe Samsungi z i7 i dedykowaną grafiką. Oczywiście nie są to ultrabooki.
    ;]

  3. #3

    Domyślnie

    Sprzętu używam tylko do pracy. Szybka obróbka zdjęć, głównie kadrowanie, kontrasty i potem wysyłka.
    13,3 to totalny maks, między innymi ze względu na ciężar i gabaryty. i7 nie jest mi potrzebne.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli komp ma być do ogólnego użytku, typu net, office, filmy itp, bez gier czy jakiś bardziej wymagających programów, i zależy na Ci na kompromisie mobilności i komfortu użytkowania, to wg mnie za tą kasę jest to fajna opcja.
    Mimo że to nie 100% ultrabook wg definicji Intela, to ogólnie seria 530 Samsunga wg mnie jest udana - matowa matryca, całkiem wygodna klawiatura, komplet wyjść, komp nie rozrasta się przy baterii, estetyczna obudowa (aluminium to to nie jest, ale nie jest źle), hybrydowy dysk (w pierwszych modelach zdarzały się z tym problemy, obecnie przypadłość chyba już wyleczona). Choć komp nie jest bez wad, ogólna relacja do ceny wg mnie wypada pozytywnie.
    Zresztą, TUTAJ masz przykładową recenzję.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  5. #5

    Domyślnie

    Sprzedaje starego Samsunga oraz tablet więc będę miał na starcie jakieś 2200 zł, dołożę do tego 900 zł - chyba faktycznie nic lepszego za tą cenę nie znajdę.
    Początkowo celowałem w coś 11,6 - 12,5 cali, myślałem o zenbooku ale w sumie jest on pioruńsko drogi, poza tym Asus jakoś mnie odpycha.

    Filmów i gier nie będę na nim odpalał, będę go używał wyłącznie do pracy, którą opisałem powyżej. Najbardziej wymagającym programem będzie Photoshop.
    Tą recenzje przeleciałem już kilka razy. Bardziej mi zależy na opiniach użytkowników bądź ludzi, którzy mają na co dzień styczność z takim sprzętem.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    szukaj x220 w dobrej cenie
    albo MBP tylko w tej cenie to raczej nie znajdziesz i5...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    szukaj x220 w dobrej cenie
    +1
    ten ekran kładzie reszte małych kompów, a z baterią 9cell luzem ok. 8h można obrabiać zdjecia (w x230, a w x220 pewnie jest podobnie). No i mozna miec modem wbudowany

  8. #8

    Domyślnie

    To samo chcialem napisac, ale cenowo troche problematycznie
    X220T rox
    d70s + N18-70 + N55-200

  9. #9

    Domyślnie

    Odstrasza cena i 35mm grubości, reszta to faktycznie same pozytywy.
    Modem nie jest mi potrzebny, wysyłam przez telefon.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  10. #10

    Domyślnie

    Tez przesiadam się z 10" netbooka. Moj nr.1 to Macbook Air 13" z ssd, stać mnie niestety tylko na używany. Samsung ciekawy, mam zaufanie do "koreancow".

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •