Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51
  1. #11

    Domyślnie

    kupilem takiego wlasnie w X-kom tylko z i3. jest okej Bardzo fajny i estetyczny.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TomaSzSz Zobacz posta
    kupilem takiego wlasnie w X-kom tylko z i3. jest okej Bardzo fajny i estetyczny.
    Ooo super, zaraz do Ciebie naskrobie.

    Jest jeszcze takie Lenovo: http://www.x-kom.pl/p/81073-ultraboo...032-7hp64.html
    Dzisiaj go oglądałem w Saturnie, całkiem fajny sprzęt, niestety ma błyszczącą matrycę.

    Wychodzi na to, że trudno będzie znaleźć jakaś alternatywę dla tego samsunga. Sam już nie wiem co robić.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beson Zobacz posta
    Sam już nie wiem co robić.
    Kupuj
    Masz całkiem konkretnie nakreślone co Cię interesuje, pooglądaj kilka modeli które Twoje kryteria spełniają, zastanów się czy będziesz chciał zwiększyć budżet (sądzę że przynajmniej o 800-1000zł, bo za 200-300zł więcej niczego diametralnie lepszego raczej nie znajdziesz) i wyszukać coś jeszcze lepszego.
    Jeżeli stwierdzisz że kwoty 3k zł chcesz się trzymać, kup to co z w/w będzie podobało Ci się najbardziej.

    I tak bardziej loterią jest na jaki egzemplarz trafisz czy będzie awaryjny czy nie - po 4 latach w handlu detalicznym laptopami, nie ośmielę się stwierdzić że firma A jest zdecydowanie dużo lepsza i mniej awaryjna od firmy B. To raz.
    I tak po jakimś czasie, może kilku tygodniach, może kilku miesiącach - natrafisz na coś fajniejszego/nowszego/lepszego a kosztującego wówczas tyle samo od tego co już będziesz miał kupione To dwa.
    Do premiery Haswell'i, a więc trochę ponad pół roku albo więcej (licząc kiedy realnie pojawią się w kompach na półkach), również nic specjalnie nowego rewolucyjnego w laptopach raczej się nie pojawi. To trzy.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  4. #14

    Domyślnie

    No nie wiem, generalnie nie mam ochoty za dużo dokładać. Przy sprzedaży starego samsunga oraz tabletu będę musiał wysupłać jeszcze 900 zł a może i więcej gdyż chce ubezpieczyć go od uszkodzeń mechanicznych i kradzieży.
    Przez trzy lata miałem w sumie 3 netbooki. W pierwszym połamałem matryce (samsung), w drugim coś się zjarało i poszedł na gwarancje (MSI). Teraz znów mam Samsunga ale nie daje z nim już rady, jest za wolny i za mały albo ja ślepy.

    W sumie chce kupić coś dobrego i konkretnego i mieć spokój na trzy lata...

    Wracając do recenzji: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...C.81775.0.html
    Model 530U3C to kolejny ultrabook Samsunga, w przypadku którego wątpliwy jest sens zakupu modelu z procesorem Core i5. Dlaczego? Ze względu na niewykorzystywanie funkcji Turbo Boost, która jest głównym elementem odróżniającym go od procesora Core i3. Samsung 530U3C z i5-3317U ma gorsze osiągi od konkurentów z tym samym procesorem, podobnie zresztą jak 530U3B z i5-2467M.
    Trochę tego nie kumam, czyli i3 jest lepszy od i5?
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  5. #15

    Domyślnie

    ja ostatnio kupiłem żonie coś takiego http://bino.pl/product,230468,,,,,,h...d_b6m41ea.html
    zastanawiałem się nad samsungiem ale zdecydowałem się na zwykłą aluminiową wersję w hp - w sumie byłby macbook air ale ten nieszczęsny subiekt
    na minus matryca czysto biznesowa (mam xps 17 z i7) i trochę przyciężki ale dołożyłem ssd i śmiga aż miło
    zastanawiałem się też nad dellem 13,3
    A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beson Zobacz posta
    No nie wiem, generalnie nie mam ochoty za dużo dokładać. Przy sprzedaży starego samsunga oraz tabletu będę musiał wysupłać jeszcze 900 zł a może i więcej gdyż chce ubezpieczyć go od uszkodzeń mechanicznych i kradzieży.
    Przez trzy lata miałem w sumie 3 netbooki. W pierwszym połamałem matryce (samsung), w drugim coś się zjarało i poszedł na gwarancje (MSI). Teraz znów mam Samsunga ale nie daje z nim już rady, jest za wolny i za mały albo ja ślepy.

    W sumie chce kupić coś dobrego i konkretnego i mieć spokój na trzy lata...

    Wracając do recenzji: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...C.81775.0.html


    Trochę tego nie kumam, czyli i3 jest lepszy od i5?
    Nie jest lepszy, tak samo i5, nie jest lepsze od i7
    Zobacz sobie test procesorow na rok 2012, wybierz program ktory uzywasz i zobacz liste jaki procesor jest na pierwszym miejscu, bez watpienia i7

    http://www.tomshardware.co.uk/charts...marks,140.html
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  7. #17

    Domyślnie

    Zależnia od zastosowania i3 może być lepszy od i7 (trzeba tylko zrozumieć, że lepszy nie jest synonimem wydajniejszy). Możesz dopłacić do funkcji w i5, której nie użyjesz. Lepiej więc kupić i3.

  8. #18

    Domyślnie

    Na tej liscie nei ma processorow mobilnych a to troche inny temat.
    d70s + N18-70 + N55-200

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Na tej liscie nei ma processorow mobilnych a to troche inny temat.
    ale to przeciez nie ma znaczenia, bo niezaleznie czy na desktopie masz i3 i i7, czy w laptopie, to i tak i7 wychodzi na to ze jest lepsze.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  10. #20

    Domyślnie

    Generalnie lepsze, tak, ale praktycznie, czesto roznice wydajnosciowe sa niezauwazalne. Dla gracza kupowanie i7 to zly wydatek, bo lepiej kupic topowe i5 i dolozyc do grafiki. Taki przyklad. Ktore processory sa najwydajniejsze to jest oczywiste, ktore sa bardziej odpowiednie juz nie. A w przypadku zastosowan mobilnych i5 tez moze byc lepszym wyborem od i7 w konkretnym zastosowaniu. Bardziej wydajny z wieksza liczba features nie zawsze znaczy lepszy w danym zastosowaniu i warto o tym pamietac.

    A i tak OP polecalbym X220. Grubosc to nie jest az taki problem, a wytrzymalosc i jakosc pracy dla mnie bezkonkurencyjna.
    d70s + N18-70 + N55-200

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •