Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Mały

  1. #1

    Domyślnie Mały

    Witam,

    pierwsze podejście do zdjęć maluchów
    Będę wdzięczny za opinie.


    1




    2





    3





    4




    5



  2. #2

    Domyślnie

    Mnie się nie podoba. Zdjęcia miśków jak najbardziej, fotki dzieciątka okropne. Robione chyba zbyt szerokim kątem i wyszły niekorzystne przekłamania perspektywy. Praktycznie do przyjęcia jedynie 3 z lewej. Fajny pomysł z odbiciem stopki maluszka, za to napis z imieniem nieczytelny. Przy B/W zastanawiałem się co tam pisze.
    Kierunek jak najbardziej właściwy, wykonanie do powtórki.
    Napisane z pozycji neutralnego oglądacza, "właściciela" odchowanego potomstwa
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Mnie się nie podoba. Zdjęcia miśków jak najbardziej, fotki dzieciątka okropne. Robione chyba zbyt szerokim kątem i wyszły niekorzystne przekłamania perspektywy. Praktycznie do przyjęcia jedynie 3 z lewej. Fajny pomysł z odbiciem stopki maluszka, za to napis z imieniem nieczytelny. Przy B/W zastanawiałem się co tam pisze.
    Kierunek jak najbardziej właściwy, wykonanie do powtórki.
    Napisane z pozycji neutralnego oglądacza, "właściciela" odchowanego potomstwa

    Dzięki za opnie
    Napis niewidoczny - serio? Ja widzę dokładnie
    Przekłamanie perspektywy - nie bardzo wiem co masz na myśli.

  4. #4

    Domyślnie

    To, że dziecko wygląda jak robak albo plemnik...

  5. #5

    Domyślnie

    fajnie podane! Faktycznie podpis przez mało widoczną literę d stał sie mniej czytelny. Co do przekłaman perspektywy to mam to tylko na 2lewej. Całość na plus!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    fajne są 1 prawa, 3 lewa
    nie wiem co chciałeś przekazać przez te kolaże? co ma wspólnego głowa misia i stopa dziecka na kolażu 3, albo leżące dziecko (centralnie w kadrze) z wiszącym na lampie misiem na kolażu 5 ??
    no i czy mi się wydaje, ale na 4 i 5 jest to samo zdjęcie
    D7000

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •