Close

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 270
  1. #21

    Domyślnie

    to nic z tych rzeczy takze spokojnie, poza tym wszystkie zmiany sa odwracalne

    uzywam tego na kilku kompach z win7 juz (bo lubie klasyczne menu start a la xp) i nie ma problemu zadnego

  2. #22

    Domyślnie

    a jak sterowniki do tabletów wacoma , jakieś problemy z aplikacjami do obróbki zdjęć ? jak z profilami do monitorów

  3. #23

    Domyślnie

    Capture NX2, View NX2, LR2, CS6 wszystko chodzi bardzo dobrze, mam nawet wrazenie, ze troche szybciej
    w Photoshopie jedynie wywala mi sie wtyczka Nik - Dfine - cala reszta chodzi bez zarzutu

    upgrade do Win8 robilem 2 razy - za pierwszym razem z 3-4 softami mialem problem, dziwnie zachowywaly sie
    po upgrade, dlatego przywrocilem 7 z kopii zapasowej, i nastepnie odstinalowalem te 4 programy i zainstalowalem
    je ponownie po upgrade do 8-ki i wszystko chodzi idealnie

    programy ktore sprawialy problem to

    - steroniki nvidia - juz nie pamietam czy mialem za stara wersje czy cos, ale odinstalowanie przed upgrade i instalacja na czysto zdecydowanie zrobily dobrze

    - sterowniki asusa epu-6 (ten od sterowania trybami procka - energooszczedne itp itd)

    - vmware - a wiec emulator wirtualnej maszyny - po upgrade nie chcial sie odpalic, bo jakeis steronwniki
    mu nie pasowaly - zwykla reinstalacja zalatwila problemu

    - klasyczna menu start a la xp - czyli classic shell - po ugpradzie i reinstalacjach upgradowych cos dziwnie sie zachowywalo, jak odinstalowalem przez upgrade i posadzilem na czysto smiga idealnie

    ciekawostka dropa - po upgradzie do 8-ki i usunieciu katalogu ze starym windowsem (upgrade zostawia go jak windows.old) - mam wiecej wolnego miejsca na dysku niz mialem w siodemce - zysk jakies 4-5GB

    sam system (tryb desktop) to tak naprawde siodemka po lekkim face liftingu, ktora chodzi mam wrazenie nieco szybciej - ladowaie programow typu ps, lr, operacje dyskowe, przegladarka szybciej chodzi etc.

    natomiast sam tryb metro to dla mnie taki dodatek drobny, gdzie mam ustawione moze 2-3 drobne softy typu pogoda, notatki itp. itd.

    dzieki classic shellowi o ktorym pisalem wyzej w dekstopie mam normalne menu start a la xp (tego samego uzywalem od lat na siodemce), ustawilem sobie tez zeby po starcie od razu przechodzil na desktop, zamiast na metro

    mam zrobiony obraz instalacji z siodemka przed upgrade ghostem (co nota bene polecam), wiec jak cos to godzinka i wracam na stare smieci ale poki co wszystko wyglada i pracuje ok.
    Ostatnio edytowane przez kichu ; 05-11-2012 o 15:40

  4. #24

    Domyślnie

    ja również chwile potestowałem win8 i... i mam dwie opinie, na stacjonarnym wszystko chodzi ok, system szybko sie instaluje i chodzi bez zastrzeżeń, narazie wszystkie programy które zainstalowałem chodźą i nie ma z nimi żadnych problemów, a tego obawiałem się najbardziej. Zainstalowałem również na netbook-u (acer d255) i tutaj zaczęły się schody. System ładnie się zainstalował, ale sterowniki do kart graficznej zaczęły płatać figle, za żadne skarby nie dało zmienić się rozdzielczości, nie pomogła nawet próba instalacja starych sterowników.
    Co do metro, to idzie się przyzwyczaić bardziej denerwuje mnie przeglądanie zdjęć

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bajcy1 Zobacz posta
    bardziej denerwuje mnie przeglądanie zdjęć
    Możesz rozwinąć, co jest tak wkurzające ?
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  6. #26

    Domyślnie

    jak klikasz na zdjęcie to otwiera się w przeglądarce tej z Metro i nie da sie przeskakiwać na kolejne, owszem da się ustawić by zwykłą przeglądarką przeglądać, ale po restarcie wraca wszystko z powrotem do poprzedniego stanu. Na dodek wrzucam zdjęcia do biblioteki, ale i tak w metro się nie pokazują, nie moge dojść do tego jak to zrobic, może jestem za mało mądry jest też funkcja importuj, ale co z tego jak można importowac, albo z pendriva, dysku zew lub karty, nie można ustawić np. miejsca docelowaego i importwać z danego folderu

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  7. #27

    Domyślnie

    mi sie wszystko z automatu otwiera w standardowej przegladarce dekstopowej

    a przegladarke fot z metro odinstalowalem

  8. #28

    Domyślnie

    Miałem krótko, ale teraz przypomniałem sobie o jednej sprawie. Mam procek który ma w turbo 3.5Mhz, natomiast menadżer urządzeń w 8 pokazywał ze przy obciążeniu podkręcał go więcej
    Ktoś potwierdzi? Mam już 7 wiec nie mogę sam sprawdzić.
    SGSII & Tapatalk
    D700,D700, 14,16,35,35,50,55,85,70-200 2xSB900 4xYN460II, YN568

  9. #29

    Domyślnie

    u mnie odwrotnie menedzer pokazywal ze procek chodzi na 3.14, a wg aidy w tym czasie chodzil na 3,5

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Budziko Zobacz posta
    Miałem krótko, ale teraz przypomniałem sobie o jednej sprawie. Mam procek który ma w turbo 3.5Mhz, natomiast menadżer urządzeń w 8 pokazywał ze przy obciążeniu podkręcał go więcej
    Ktoś potwierdzi? Mam już 7 wiec nie mogę sam sprawdzić.
    SGSII & Tapatalk
    Cytat Zamieszczone przez kichu Zobacz posta
    u mnie odwrotnie menedzer pokazywal ze procek chodzi na 3.14, a wg aidy w tym czasie chodzil na 3,5
    U mnie w W7 pokazuje taktowanie procka 2.8, bo to i7860, krece go do 3,4 co widac w biosie i cpuZ, windows widzi go jako 2,8 i nic tego nie chce zmienic

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •