Close

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 270
  1. #261
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    Jeżeli się co to Ciebie pomyliłem, to wybacz, ale powiem Ci, że bardzo rzadko się mylę.


    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    Jestem na tym forum już od dawna (nie sugeruj się datą rejestracji przy tym nicku), a że i pamięć mam doskonałą, co zważywszy, że data moich narodzin ginie gdzieś tam w mrokach dziejów, może uchodzić za fenomen.
    Nie chciałbyś może sobie pogrubić jakiegoś słowa?

  2. #262

    Domyślnie

    Mam taki problem z windows 8 pro:

    korzystam z wbudowanego, metrowego programu do poczty. Dajmy na to odbieram emaila z załącznikiem. Chcę ten załącznik zapisać na dysku C: w odpowiednim folderze, którego nie ma, a który chcę stworzyć podczas pobierania załącznika. I tu jest problem, jak już jestem na etapie zapisywania pliku, mogę tylko zapisać go do już istniejącej lokalizacji, wskazać istniejący folder, ale nie widzę opcji żeby na tym etapie założyć nowy folder.
    Ktoś mi podpowie jak z tego widoku założyć nowy folder i dopiero w nim zapisać plik z załącznika?


  3. #263

    Domyślnie

    A jak klikniesz na ten wyraz "Pliki" ze strzałką w dół?

    Mam już od prawie tygodnia Win 8 Pro, przyzwyczajam się do nowego interfejsu. Powoli odzwyczajam się od menu Start i przekonuję się do kafelków.
    D200 plus graty...

  4. #264
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Bardzo możliwe, że nie ma takiej opcji. Klient metro jest baaardzo ograniczony.

  5. #265

    Domyślnie

    Klient Metro jest w zasadzie w całości do pupy. Ma tylko jedną, ale za to wielgachną zaletę. Coś, czego nie ma (chyba) żaden inny znany mi klient pocztowy. Działa w trybie PUSH. Dlatego ja go używam tylko jako powiadamiacza o nowej poczcie.

  6. #266
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Majek, idzie ustawiłeś ten tryb push? U mnie w ustawieniach największa częstotliwość sprawdzania poczty to 15 minut i takie też opóźnienie ma w rzeczywistości. A jako powiadomienie o mailach robi dzwonek w telefonie - jest parę sekund szybszy nawet od przeglądarkowego klienta Gmaila.

  7. #267

    Domyślnie

    No właśnie, bardzo fajna sprawa to tryb push i praktycznie na bieżąco informacja o nowej poczcie na kafelkach. Tylko dlatego go skonfigurowałem, oprócz tego mam zwykłego Outlooka w trybie IMAP, ale czasami z rozpędu kliknę w kafelkę poczty i wtedy nie chce mi się specjalnie przełączać na MS Outlook tylko po to aby zapisać załącznik.

  8. #268

    Domyślnie

    Nie czuję się testerem, jednak przychodzi czas na zmiany więc dziś dotarł do mnie laptop na którym odpaliłem W8 i po 3h pierwszych kroków mogę tylko powiedzieć, że to jest właśnie TO.
    Nie ma co usilnie starać się dostosować systemu W8 do swoich przyzwyczajeń z W7 czy XP, po prostu trzeba zacząć KORZYSTAĆ i tyle.
    Mnie może było ciut łatwiej bo mam kafelki windowsowe w telefonie od roku więc się już trochę przyzwyczaiłem to tych kropeczek i tym podobnych myków.
    Tak czy owak działa i to bardzo dobrze, ja POLECAM, menu START jest, ale pytanie czy aż tak potrzebne? gdy na kafelkach można sobie ustawić wszystko, z resztą co za problem zostawić sobie kafelek PULPIT jak już tak musi być koniecznie.
    Może jedna rzecz co mi się na razie nie podoba, czy może tylko NA RAZIE, to że nie można dopasować wielkości czy sąsiadowania okna niektórych aplikacji no i zamykanie takie trochę zawiłe. Poradziłem sobie tak, że mam klawisz do zamykania skonfigurowany, później się zobaczy.
    Tak czy owak jest OK.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  9. #269
    Oszczędny w słowach Awatar Huskacz
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    43

    Domyślnie

    Zamykanie to tragedia. Ja miałam problem, że chrome otwierał mi się jako aplikacja systemu, nie pulpitu. Ale jakoś po przymusowym backupie wróciło spowrotem... kolejne przyzwycajanie się

  10. #270

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Huskacz Zobacz posta
    Zamykanie to tragedia. Ja miałam problem, że chrome otwierał mi się jako aplikacja systemu, nie pulpitu. Ale jakoś po przymusowym backupie wróciło spowrotem... kolejne przyzwycajanie się
    Można to przecież przestawić w ustawieniach samego Chrome.

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •